MIESZKANIE
na
WYNAJEM
8 500 PLN
53,13 PLN/m2
WARSZAWAPraga-Południe
ul. Katowicka
Opis
Luksusowy apartament w kameralnym budynku apartamentowym na Saskiej Kępie. Jest to budynek bardzo kameralny liczący tylko 10 apartamentów, w którym 24 godziny na dobę zapewniona jest obsługa portiera.

Cicho, zielono, bezpiecznie. Elitarne i spokojne sąsiedztwo. Tuz przy szkole francuskiej.

Salon 30m2, trzy sypialnie (16, 13 i 10 m2), łazienka (8m2 z wanna), samodzielne WC, kuchnia otwarta na hol (łącznie ok. 25 m2), wyposażona garderoba. Okna salonu i jadalni przy których znajdują się dwa balkoniki wychodzi na zieloną część Saskiej Kępy i na ogród. Może być umeblowane na życzenie Najemcy. Kuchnia zabudowana, kompletnie wyposażona (lodówka, kuchenka z płytą, zmywarka).

W części podziemnej budynku znajdują się garaże z jednym miejscem parkingowym i małym pomieszczeniem gospodarczym przeznaczonym dla tego lokalu. Również w tej części znajduje się min-fitness klub, pomieszczenie zabaw dla dzieci oraz łaźnia parowa do wspólnego korzystania w ramach opłacanego najmu. Na tyłach budynku dostępny ogród z grillem. Miesięczny czynsz apartamentu wynosi 8500zł miesięcznie plus opłaty za energię elektryczną, wodę ciepłą i zimną, telefon, internet i opłata ryczałtowa za gaz (ogrzewanie).

Zachęcam do zamieszkania...

Apartament do zamieszkania od już. Możliwy najem na 6 miesięcy.

POLECAM
Szczegóły oferty

Cena8 500 PLN

Powierzchnia165 m2

Liczba pokoi4

Piętro2

Liczba pięter3

RynekWtórny

Rok budowy2004

Stan nieruchomościIdealny