Warszawa

Ursynów

Parametry

Cena
4 400 PLN
Powierzchnia
120 m2
Liczba pięter
3
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Lokal to niezależna część wolnostojącego budynku.
Składa się z trzech kondygnacji:
- parter 33m2 (pomieszczenie 24m2-woda, hol 5m2, toaleta 4m2),
- I piętro 33m2 (jedno pomieszczenie-idealne na salę konferencyjna lub wykładową-woda i bufet),
- II piętro 54 m2 ( jedno pomieszczenie w ramach którego wydzielona jest łazienka i wyposażony aneks kuchenny).

Lokal posiada własną klatkę schodową i duży zadaszony balkon, np. palarnia. Wzdłuż ogrodzenia 6 miejsc parkingowych, na terenie posesji 2 miejsca parkingowe. W ramach lokalu wydzielona część ogrodu (około 200m2 w tym parking wewnętrzny). Komunikacja miejska: 200m do kilku linii autobusowych miejskich, połączenie z metrem, 12 km do centrum.
Lokal znajduje się w prestiżowej części Zielonego Ursynowa w odległości 80 m od Lasu Kabackiego (1000m od łącznika autostrady A2). Układ pomieszczeń oraz wyposażenie dają możliwość wydzielenia, dla jednego najemcy, części biurowej (parter i I piętro) i mieszkalnej(II piętro). Lokal dostępny od zaraz. Dodatkowe opłaty wg. wskazań liczników. (ten sam lokal oferowany jest także w podziale na część biurową 66m2 i mieszkalną 54m2). W uzasadnionych ofertach możliwość negocjowania ceny. Lokal idealny na biuro lub na biuro z cześcią mieszkalną.
Parter i pierwsze piętro są wykonane tak aby zgodnie z wymogami SANEPIDU można było prowadzić działalność kosmetyczną. W lokalu zainstalowany jest monitoring, doprowadzony internet ORANGE.
Na elewacji wejściowej budynku przygotowane są zaczepy do umieszczenia banneru reklamowego o wymiarach 6x4 metry. Dodatkowe opłaty wg. wskazań liczników, kaucja.

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
hubert.sabala@locus.pl
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Konduktorska 4 lok. 1A, 00-775 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@locus.pl… czytaj więcej