Warszawa

Targówek

Parametry

Cena
6 900 PLN
Cena za m2
47,59 PLN
Powierzchnia
145 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Inne
Rok budowy
2008
Numer oferty
36035/2450/OLW

Opis nieruchomości

Nowoczesny budynek biurowy z użytkowym parterem. Wysoka jakość wykończenia.Przed budynkiem możliwość parkowania do 20 samochodów.

Oferujemy do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni 145m2.
Parter - otwarta przestrzeń(open space).
Parter wraz z wejściem przystosowany dla osób niepełnosprawnych z możliwością dowolnej aranżacji wnętrza dzięki braku wewnętrznych ścianek nośnych.
Wnętrza budynku wykończone w wysokim standardzie: sufity podwieszane, oświetlenie halogenowe, klimatyzacja oraz ogrzewanie nawiewowe. Dostępne wszystkie media wraz z instalacją alarmową (w tym również wyprowadzenia pod kamery do monitoringu), internetem i okablowaniem z gniazdkami w podłogach oraz instalacją przeciwpożarową.
Wysokość pomieszczeń ponad 3 m.
CZYNSZ 6.900 PLN (netto) + VAT+ MEDIA .

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Konduktorska 4 lok. 1A, 00-775 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@locus.pl… czytaj więcej