Warszawa

Śródmieście, ul. Henryka Sienkiewicza

Parametry

Cena
10 800 PLN
Powierzchnia
212 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
4
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1912
Stan nieruchomości
Do remontu
Numer oferty
10044/2450/OMW

Opis nieruchomości

Ścisłe Centrum pomiędzy Filharmonią i NBP. W pobliżu wiele instytucji finansowych, biur, banków, restauracje.

Lokal we fronowej części zabytkowej, przedwojennej kmienicy. Funkcjonalny rozkład. Dogodne wejście z pięknej, przestronnej frontowej klatki. Zachowana sztukateria. Winda.
26 m2, wysoki na 3.80m, 7 pokoi, dwie toalety, kuchnia. Lokal bardzo przestrzenny i jasny. Największepomieszczenie 45m2.

Możliwość przearanżowania lokalu i wydzielenia dodatkowych pokoi i przystosowania pod indywidualne potrzeby najemcy. Wysokość prawie 4 m, winda. Bardzo jasne, przestrzenne z dobrym rozkładem. Doskonały punkt komunikacyjny w samym Centrum Warszawy-okolica Filharmonii i Poczty Głównej. Dobry dostęp dla interesantów, możliwość prowadzenia działalności usługowej. W pobliżu dwa duże parkingi z możliwością wykupienia miejsc.

Lokal dobry również na biuro, pracownię, studio, kancelarię lub na działalność usługową wymagającą łatwego dostępu z ulicy.

Lokal wymaga przystosowania, stan lokalu: do odświeżenia lub remontu. Przy długoterminowym najmie nakłady poniesione na adaptację lokalu są do uzgodnienia.

Proponowany czynsz najmu: 10.800 zł miesięcznie, dodatkowo płatne media wg zużycia.
Wynajmujący nie jest płatnikiem VAT.
Kaucja jedno lub dwumiesięczna.
Dostępność: do uzgodnienia.

Kamienica w trakcie remontu elewacji - wyremonowano już część wewnętrzną, pozostała do odremontowania część frontowa - wspólnota planuje dokończenie remontu jeszcze w tym roku.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Konduktorska 4 lok. 1A, 00-775 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@locus.pl… czytaj więcej