LOKAL
na
WYNAJEM
707 600 PLN
58 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
Opis
Biurowiec oferuje około 2 500 m2 przestrzeni użytkowej do wynajęcia, rozmieszczonej na 10 kondygnacjach naziemnych. Powierzchnie biurowe utrzymane w wysokim standardzie, w różnych aranżacjach, z podziałem na pokoje. Na życzenie najemcy istnieje możliwość wykonania dodatkowych prac adaptacyjnych biura. Budynek dobrze wyeksponowany na słońce, co znakomicie doświetla wnętrza i poprawia komfort pracy. Dostępne naziemne miejsca parkingowe.
Biurowiec zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Nieopodal znajdują się liczne restauracje, banki, centrum handlowe Europlex, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Szkoła Główna Handlowa. Bliskość szlaków komunikacyjnych umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym jak i prywatnym. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja I linii metra Pole Mokotowskie. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 10 minut, do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina – ok. 20 min.

Oferujemy do wynajęcia od zaraz biuro o powierzchni 100 m2 zlokalizowane na 7 piętrze. Powierzchnia podzielona na pokoje. W ramach powierzchni toaleta i aneks kuchenny.

Standard;

- klimatyzacja,
- otwierane okna,
- sufit podwieszany,
- wykładzina dywanowa lub parkiet
- recepcja,
- ochrona,
- parking.

Czynsz najmu 58 PLN/m2
Koszty eksploatacyjne 17 PLN/m2
Szczegóły oferty

Cena707 600 PLN

Cena za m258 PLN

Powierzchnia12 200 m2

Piętro7

PrzeznaczenieBiurowe

Czynsz za parking naziemny (miejsce)400 PLN

Rodzaj budynkuBudynek biurowy

Rok budowy1970