LOKAL
na
SPRZEDAŻ
36 000 000 PLN
15 652,17 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
Opis
Na sprzedaż budynek ( hotel, aparthotel ) z lokalami przeznaczonymi na wynajem Warszawa Mokotów. Wyjątkowa możliwość zakupu całego budynku w stanie deweloperskim z lokalami do indywidualnej aranżacji. Jest to nowa inwestycja z terminem zakończenia budowy przewidzianym na przełom III /IV Q 2023 roku.

W budynku jest blisko 80 mikro-apartamentów o metrażach od 19 do 49 mkw. W każdym lokalu przewidziano łazienkę i aneks kuchenny tak, aby stanowiły on niezależne pomieszczenie mieszkalne na pobyt zarówno krótko jak i długookresowy.

Na parterze zlokalizowane są dwa lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 400 mkw. Niezależna wentylacja umożliwi uruchomienie restauracji, kliniki medycznej, sklepu spożywczego lub dowolnej innej działalności. W przypadku potrzeby większego lokalu można zagospodarować połowę I piętra ( wewnętrzna komunikacja). Budynek wyposażony w windy, podłączony do sieci miejskiej ( ciepło, woda, kanalizacja).

W garażu pod budynkiem znajduje się 29 miejsc postojowych. Istnieje możliwość wykończenia budynku pod klucz w *** standardzie hotelowym. Dla pasywnego inwestora również oferta operatora hotelowego na prowadzenia aparthotelu z restauracją.

Idealna oferta dla firmy inwestującej w segment PRS. Zgodnie z pozwoleniem na budowę budynek usługowy z zakresu usług turystyki, własność gruntu i budynku.
Szczegóły oferty

Cena36 000 000 PLN

Cena za m215 652,17 PLN

Powierzchnia2 300 m2

PrzeznaczenieInne

Stan budynkuStan deweloperski

RynekPierwotny

Rodzaj budynkuBudynek apartamentowy

Rok budowy2023