LOKAL
na
WYNAJEM
96 395 PLN
65 PLN/m2
WARSZAWABielany
Opis
Biuro do wynajęcia Warszawa Bielany. Słodowiec Park to wolnostojący budynek biurowy o całkowitej powierzchni 2016 mkw zlokalizowany ok. 400 m od stacji metra Słodowiec. Powierzchnia biurowa do wynajęcia rozlokowana jest na trzech kondygnacjach naziemnych a miejsca postojowe w garażu podziemnym. Budynek jest zaopatrzony we wszystkie niezbędne instalacje ( gaz, wodę, kanalizację, energię elektryczną zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wszystkie media zostaną przyłączone do miejskich sieci inżynieryjnych według warunków technicznych gestorów).

Standard wykończenia zostanie ustalony z Najemcą. Przewidziano instalację klimatyzacji, p.poż, kontrolę dostępu, rozprowadzone instalacje elektryczne i sieci logicznej, windę. Podział ściankami działowymi wg potrzeb najemcy. Wysokość kondygnacji 3,3 m.
Powierzchnia działki 1320,00 mkw. Powierzchnia na piętrach 1483 mkw, parter I i II piętro po ok 495 mkw. Powierzchnia garażowa 446 mkw z 20 miejscami garażowymi w tym jeno dla osób niepełnosprawnych.
powierzchnia pom. technicznych 56 m2
powierzchnia wspólna .89 m2

Warunki komercyjne:
Czynsz najmu: 65 zł za 1 mkw + VAT
czynsz najmu za miejsce postojowe: 300 zł za miejsce + VAT
Okres najmu: minimum 5 lat
Zabezpieczenie: kaucja lub gwarancja bankowa.
Koszty eksploatacyjne: wynikające z zużycia wg liczników, ogrzewanie własne gazowe, możliwe administrowanie przez właściciela obiektu jak i przekazanie tych obowiązków najemcy.

Podsumowanie:
Nowy, wolnostojący, biurowiec z nowoczesnymi powierzchniami biurowymi do wynajęcia.
1483 mkw powierzchni na trzech kondygnacjach
20 miejsc garażowych + kilkanaście ogólnodostępnych miejsc przed budynkiem, dostępność II Q 2021.
Szczegóły oferty

Cena96 395 PLN

Cena za m265 PLN

Powierzchnia1 483 m2

Liczba pięter2

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe

Czynsz za parking naziemny (miejsce)300 PLN

Min. okres najmu (w latach)5