DOM
na
WYNAJEM
15 000 PLN
36,59 PLN/m2
WARSZAWAUrsynów
Opis
Posiadamy do wynajęcia część domu na cele biurowe jest nowy budynek, położony w pięknej okolicy.
Doskonale zlokalizowany w bliskość Lasu Kabackiego i zarazem dużych węzłów komunikacyjnych ( ulica Puławska i wjazd na obwodnicę Warszawy ). Las Kabacki jest w odległości 170 m, a ulica Puławska, wzdłuż której kursują autobusy, 250 m,4 przystanki,
do stacji metra Wilanowska.
Powstał jako dom jednorodzinny, ale uzyskaliśmy już zmianę sposobu użytkowania ma funkcję biurowo - usługową.
Budynek ma 2 bramy , 2 wejścia.
Powierzchnia użytkowa budynku do wynajęcia to 410 m 2, powierzchnia całkowita budynku to 1017 m 2, powierzchnia działki 1196 m 2 Wysokość parteru i pierwszego piętra to 303 cm, wysokość drugiego piętra 285 cm.
Parter:140 m 2 ( 70 m 2 garaże lub magazynek poziom zero)
Piętro :145 m 2 możliwość dużej otwartej powierzchni plus pokoje ,łazienka .
II Piętro : 135 m 2 podzielone na pokoje .
Poddasze : do adaptacji , magazynek ,archiwum.
Budynek piętrze ma 4 pokoje, kuchnię , dwie łazienki, pralnię z kotłownią i duże, wysokie poddasze, na pierwszym piętrze są dwie łazienki, pokój socjalny (ewentualnie kuchnia ) i dwie otwarte przestrzenie ( ok. 70 m 2 i ok. 40 m 2 ), które można podzielić ścianami działowymi jak na drugim piętrze lub inaczej. Na parterze jest jeden duży pokój z łazienką ( pokój ten można podzielić na mniejsze pomieszczenia ) i pomieszczenie gospodarcze ( pod schodami, wyposażone w przyłącze wody). Parter z wyjściem do ogrodu.
Trój-szybowe okna wykonane są z profili PCV Veka w kolorze Winchester. Okna są wyposażone w programowalne rolety zewnętrzne z siłownikami elektrycznymi , które umożliwiają ich zdalne sterowanie. Na parterze i w drzwiach balkonowych zainstalowane są okna przeciwwłamaniowe z szybami klasy P 4.
Duże okna oraz okna narożne dają dużo światła.
Na parterze części północnej, przy wejściu, znajduje się obszerna łazienka dla niepełnosprawnych, na pierwszym piętrze dwie łazienki ( damska i ewentualnie męska). Parter i pierwsze piętro części północnej ma dodatkowe okablowanie strukturalne i oświetlenie biurowe. Rozprowadzone są tu rury klimatyzacji.W każdym pokoju ( w całym budynku ) są przynajmniej dwa gniazda komputerowe. Jedno z tych gniazd można wykorzystać do podłączenia centrali telefonicznej. Duża ilość gniazdek elektrycznych zapewnia wygodę użytkownikom.
We wszystkich pokojach jest wentylacja grawitacyjna, którą można wspomóc wentylatorami elektrycznymi. Włączniki wentylatorów są przy włączniku światła.
Budynek jest wyposażono w piec CO ( Junkers) , zbiorniki CW, grzejniki, marmurowe parapety. W trzech salonach jest ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pokojach są grzejniki. Ogrzewanie jest sterowane centralnie.
Wykonane zostało okablowanie strukturalne ( telefony + sieć komputerowa), rozprowadzona jest instalacja TV, alarmowa, okablowanie kamer oraz domofony. Budynku ma 4 balkony. Możliwość parkowania wzdłuż całego ogrodzenia działki. Wszystkie media ( gaz, energia elektryczna, woda, kanalizacja ) są miejskie.
Dom oddany do użytkowania w 2018 roku.
W sąsiedztwie centrum handlowe Auchan i Obi, osiedlowy sklep spożywczy, studnia wody oligoceńskiej, nowy dom kultury, Szpital
Budynek będzie przygotowany i wykończony pod klienta do 3 miesięcy.
Szczegóły oferty

Cena15 000 PLN

Powierzchnia410 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pięter2

Rok budowy2018

RynekWtórny

Dostępne od2019-09-10