LOKAL
na
WYNAJEM
8 794,07 PLN
61,07 PLN/m2
WARSZAWAOchota
Opis
Posiadamy do wynajęcia 144 m2 moduł na parterze .

Biurowiec klasy A zlokalizowany w doskonałym biznesowym sąsiedztwie. Dobre połączenia komunikacyjne, zarówno samochodowe, jak i za pośrednictwem komunikacji publicznej. Budynek został zaprojektowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates.

Biurowiec będzie miał osiem kondygnacji naziemnych, natomiast na parterze znajdować się będą powierzchnie handlowe. W garażu podziemnym dla najemców przewidziano 134 miejsca parkingowe. Planowane są także 64 stojaki na rowery oraz miejsce na szatnię i prysznice. Przyszłe aranżacje wnętrz będą wykonane tak, aby wszystkie miejsca pracy miały zapewniony widok przez okno. Przy projektowaniu budynku zostały uwzględnione wymagania dotyczące komfortu cieplnego i akustycznego. Materiały zastosowane do głównych elementów wykończenia i wyposażenia budynku nie emitują lotnych związków organicznych w ilościach przekraczających dopuszczalne normy. Elementy budynku (wewnętrzne i zewnętrzne ) szczególnie narażone na uszkodzenia będą wykonane z solidnych materiałów, bądź też zostaną odpowiednio zabezpieczone. Instalacje grzewcze i chłodnicze w budynku (sufity grzewczo-chłodzące) zostały zaprojektowane tak, aby była zapewniona indywidualna możliwość regulowania temperatury w poszczególnych pomieszczeniach oraz strefach przebywania ludzi. Zastosowano wyposażenie sanitarne, które oszczędza zużycie wody.

Biurowiec uzyskał ocenę Excellent w procesie certyfikacji BREEAM i jest na drugiej pozycji w Polsce w rankingu projektów biurowych budowanych zgodnie z polityką zrównoważonego budownictwa.

Specyfikacja techniczna:
Podwieszane sufity
Nośność stropu - archiwa i pomieszczenia techniczne:
6,5 kN/m2, nośność stropu - biura: 3,9 kN/m2
Podłogi podniesione
Wysokość w świetle 270 cm
Otwierane okna
Natężenie oświetlenia 500 LUX
Klimatyzacja
Wydajność systemu HVAC: 1 osoba / 8m2 powierzchni biurowej netto

Warunki najmu:
Czynsz 13,5 EUR/m2 do negocjacji !!!
Obecny najemca wynajmuje też 10 miejsc parkingowych w garażu w cenie 60 EUR/miejsce.
Powierzchnia jest wykończona i gotowa na przyjęcie nowego najemcy
Koszty eksploatacyjne: 21,82zł
Czynsz za miejsce parkingowe: 80 EUR/miejsce/miesiąc
Współczynnik pow.wspólnej: 4%
Współczynnik miejsc parkingowych: 1/58


Okres podnajmu do 31.08.2022 r. ale istnieje też możliwość podpisania umowy najmu na 3 lub 5 lat bezpośrednio z obecnym Wynajmującym – w tym wypadku warunki do ustalenia.
Szczegóły oferty

Cena8 794,07 PLN

Cena za m261,07 PLN

Powierzchnia144 m2

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe

Czynsz za parking naziemny (miejsce)80 EUR

Min. okres najmu (w latach)3

Nazwa budynkuGrójecka Offices