DOM
na
SPRZEDAŻ
6 250 000 PLN
9 191,18 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
Opis
Bliźniak na Mokotowie przekształcony na Biurowo-Mieszkalny o pow. cał. 680m2 na działce 700m2 z małym kameralnym ogrodem do wypoczynku. Obecnie budynek jest wynajmowany renomowanej na polskim rynku firmie telekomunikacyjnej z długoterminowym kontraktem z możliwością przedłużania na kolejny okres co sprawia iż, zakup tego obiektu może być traktowany jako inwestycja lub po zakończeniu okresu najmu odpowiednim lokalem na siedzibę własnej firmy bądź jako jeden budynek mieszkalny a drugą część z możliwością wynajmowania.
Budynek posiada Recepcję, Salę konferencyjną, obecnie 9 klimatyzowanych pokoi, 3 kuchnie, 6 łazienek w tym 3 z prysznicami , profesjonalnie klimatyzowaną serwerownie ze specjalnie wykonaną antystatyczną podłogą i okablowaniem całego domu podzielonym na oddzielne kondygnacje , Specjalny monitorowany magazyn (bunkier) , 2 bramy wjazdowe na posesję i PARKING DO 12 SAMOCHODÓW na własnym terenie, zadaszony parking dla rowerów plus 2 miejsca przed budynkiem dla firm kurierskich lub gości. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację, internet światłowodowy, TV, telefon stacjonarny, profesjonalny system alarmowy z monitoringiem każdego pomieszczenia, Wejście do budynku za pomocą kontroli dostępu oraz kart magnetycznych dla pracowników. Istnieje możliwość uruchomienia dodatkowo monitoringu osób wchodzących do budynku z rejestratorem. Istnieje możliwość adaptacji wybranych pokoi w pokoje typu Open Space jak i innych aranżacji w środku budynku w/g własnych potrzeb.
Dom posiada osobne wszystkie media dla każdego pokoju, wodę , kanalizację sanitarną , deszczową , prąd.
Budynek znajduje się 500 m od linii metra w otoczeniu prywatnych domów i firm lubiących poczucie intymności i prywatności a jednocześnie jest blisko dużej ilości linii komunikacyjnych Autobusowych i Tramwajowych, oraz Banków ,Sklepów, miejscowego Bazarku, Szpitala, Apteki, Galerii handlowej Land, Galerii Mokotów, prywatnego żłobka z przedszkolem w bezpośredniej bliskości budynku. Na budynku znajduje się miejsce na bardzo dużą podświetlaną reklamę o pow. około 40m2.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie lub mailowo jak i wyślę zdjęcia z operatem szacunkowym na podany adres mailowy
Szczegóły oferty

Cena6 250 000 PLN

Cena za m29 191,18 PLN

Powierzchnia680 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi9

RynekWtórny

Garaż/Miejsca parkingoweTak

Dostępne od2021-01-01