LOKAL
na
WYNAJEM
28 397,50 PLN
56,80 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
Opis
Budynek biurowy klasy A. Nowoczesna i dynamiczna bryła budynku podkreśla unikalne położenie biurowca. Jest doskonale widoczna ze wszystkich kierunków. Zachodnia ściana pochyla się nad zjazdem z ulicy Rzymowskiego stanowiąc istotny w tym miejscu akcent urbanistyczny. Projekt powstał w renomowanej pracowni architektonicznej - Szaroszyk & Rycerski Architekci Sp. z o.o.

Powierzchnie biurowe zaprojektowano wokół centralnego trzonu mieszczącego windy, klatki schodowe i pomieszczenia sanitarne. Przestrzeń pomiędzy trzonem, a zewnętrznymi ścianami budynku jest całkowicie wolna od konstrukcji i szachtów instalacyjnych. Pozwala to swobodnie i elastycznie kształtować funkcje biur. Możliwe są rozmaite układy funkcjonalne, od osobnych niewielkich pokoi dostępnych z korytarza do czystej powierzchni typu "open space". W wielu miejscach na styku z trzonem zaprojektowano punkty podłączenia instalacji umożliwiające aranżacje kuchni i pomieszczeń socjalnych.

Parter budynku oprócz funkcji biurowych od strony podjazdu mieści powierzchnie możliwe do wykorzystania jako punkty gastronomiczne lub handlowe. W podziemiach budynku zaprojektowano wygodny garaż dla 151 samochodów. Zewnętrzne parkingi dla gości znajdą się na poziomie terenu od strony podjazdu.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ok. 500m2 netto na VIII piętrze plus udział w powierzchniach wspólnych piętra plus współczynnik powierzchni wspólnych budynku 3,51%. W ramach modułu aneks kuchenny i toalety.

- czynsz bazowy 12,5 EUR/m2
- opłaty serwisowe 21,70 PLN/m2
- współczynnik powierzchni wspólnych budynku 3,51%
- miejsca parkingowe:
* garaż podziemny pod biurowcem 85 EUR/miesiąc
* garaż podziemny pod inwestycją mieszkaniową, bezpośrednio sąsiadującą z biurowcem 65 EUR/miesiąc
* garaż podziemny pod inwestycją mieszkaniową, sąsiadującą z biurowcem 55 EUR/miesiąc

- dostępność powierzchni od zaraz
- wsp. miejsc parkingowych: 1 miejsce / 65 m kw.,

Standard:
- Klimatyzacja
- Otwierane okna
- Podnoszone podłogi
- Podwieszane sufity
- Wykładzina
- Kontrola dostępu
- Czujniki dymu i ciepła
- Ochrona
- Monitoring
Szczegóły oferty

Cena28 397,50 PLN

Cena za m256,80 PLN

Powierzchnia500 m2

Piętro8

Liczba pięter9

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe

Czynsz za parking naziemny (miejsce)85 EUR