LOKAL
na
WYNAJEM
6 175,20 PLN
48 PLN/m2
WARSZAWAWola
Opis
Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Woli, blisko Parku Moczydło, w niedużej odległości od al. Prymasa Tysiąclecia i trasy szybkiego ruchu S8. Lokalizacja umożliwia sprawny wyjazd z miasta, szczególnie w kierunku północnym i zachodnim. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja metra, nieco dalej stacje kolejowe Warszawa Młynów i Warszawa Koło. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – nieco ponad 20 minut. Położenie blisko centrum pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Odnowiony budynek biurowy, dostosowany do obecnych wymagań najemców. Zapewnia komfortowe i nowoczesne warunki pracy. Biurowiec posiada 5 kondygnacji naziemnych, powierzchnia typowego piętra wynosi ok.490 m2. Na każdej kondygnacji dwie toalety i aneks kuchenny. W budynku nie ma windy.
Do dyspozycji najemców naziemne miejsca postojowe zlokalizowane bezpośrednio przed budynkiem.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnia biurowa 128,65,87m2 netto, brutto 141,52m2 na III piętrze. W skład powierzchni wchodzi 8 pokoi biurowych oraz korytarz z oknem (rzut poniżej).


Czynsz najmu: 48 zł/m2 + 10 zł/m2 koszty eksploatacyjne. Kaucja dwumiesięczne opłaty brutto.
Szczegóły oferty

Cena6 175,20 PLN

Cena za m248 PLN

Powierzchnia128,65 m2

Piętro3

Liczba pięter5

PrzeznaczenieBiurowe

Rodzaj budynkuBudynek biurowy

Stan budynkuBardzo dobry