MAGAZYN
na
WYNAJEM
15 806,37 PLN
22,33 PLN/m2
WARSZAWAWłochy
Opis
Nowoczesny park dystrybucyjny składający się z pięciu budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni 35 000 metrów kwadratowych, oferujący najemcom możliwość dalszego rozwoju i relokacji.
Oferując wynajem powierzchni magazynowej i biurowej WDC jest idealnym miejscem dla prowadzenia działalności związanej z magazynowaniem i dystrybucją towarów. Lokalizacja w południowo - zachodniej części Warszawy, w sąsiedztwie węzła autostrady S2/A2 Salomea - Wolica
Atutem parku jest usytuowanie w pobliżu głównych tras wylotowych z Warszawy oraz głównych szlaków transportowych, stwarza szerokie możliwości logistyczne i dystrybucyjne w Warszawie i na terenie Polski. Dodatkowym atutem parku jest bezpośredni dostęp do komunikacji autobusowej (przystanek autobusowy przed nieruchomością).
Innowacyjne rozwiązania techniczne i teleinformatyczne tworzą solidny fundament pod wszelkie operacje logistyczne. Park magazynowy na Okęciu składa się z pięciu hal o wysokości 9 metrów. Układ modułowy daje możliwość wyboru dowolnej powierzchni magazynowej pod wynajem. Magazyn posiada posadzki bezpyłowe o dopuszczalnym obciążeniu 2t/m2 oraz rampy, doki i wrota dla różnych typów samochodów.

Hale wykonano w oparciu o konstrukcję stalową o rozpiętości naw 15 metrów i rozstawie 12 metrów. Każdy segment posiada jednakowe wyposażenie instalacyjne w wysokim standardzie. Magazyny doświetlone są świetlikami umieszczonymi w dachu.
Hale wyposażono we wrota segmentowe o wymiarach 330x420 cm i 320x300 cm zaopatrzone w przedsionki ochronne, podnośnik hydrauliczny oraz drzwi wejściowe do hali od strony doków.
Wysokość składowania 6,3 - 8m.
System ochrony przeciwpożarowej stanowią stałe urządzenia gaśnicze tryskaczowe zasilane przez przepompownie wody. Infrastrukturę budynków tworzy również instalacja grzewcza, gazowa, elektryczna oraz obiektowy cyfrowy system telekomunikacyjny.

Biura
Część powierzchni użytkowej stanowią pomieszczenia biurowe i socjalne towarzyszące funkcji magazynowej.
Od strony pomieszczeń biurowych każdy segment posiada reprezentacyjne wejście do strefy administracyjnej. Na życzenie poszczególnych użytkowników, część biurowa może być powiększona o powierzchnie antresoli.
Poszczególne biura mogą być dostosowane do potrzeb najemcy. Są to lokale jedno i dwupoziomowe wbudowane w powierzchnię magazynową, z wejściami zarówno z zewnątrz, jak i od strony magazynów.
Wysokość 3 metry.
Komfortowe pokoje biurowe wykończone są estetyczną wykładziną dywanową współgrającą z kamiennymi podłogami ciągów komunikacyjnych. Podwieszane sufity i przyjazne, rozproszone oświetlenie tworzą atmosferę sprzyjającą pracy.

Pełne okablowanie strukturalne, nieograniczona ilości linii telefonicznych ISDN i połączenia światłowodowe pozwalają na uniwersalne konfigurowanie systemów teleinformatycznych. Zapewniamy dostęp do Internetu, dysponujemy nowoczesnymi systemami bilingowymi o dużym stopniu szczegółowości raportów, a cyfrowe centrale realizujące połączenia wybierają prefiksy optymalne ze względu na taryfy operatorów telekomunikacyjnych.

Oferujemy do wynajęcia od maja 2021 roku magazyn o powierzchni 708 m2 z powierzchnią biurową .

Warunki wynajmu:
- czynsz najmu:
4,9 EUR/m2 magazyn,
9,5 EUR/m2 biura
- koszty eksploatacyjne 6,80 zł/m2 + ogrzewanie proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni; woda i prąd wg. zużycia
- miejsce parkingowe 25 EUR
- Depozyt gwarancyjny lub gwarancja bankowa będą stanowiły kwotę będącą równowartością sumy trzymiesięcznych opłat z tytułu czynszu oraz płatności z tytułu opłat eksploatacyjnych powiększonych o odpowiednią stawkę podatku VAT
- umowa minimum na trzy lata.

Zapraszam!
Szczegóły oferty

Cena15 806,37 PLN

Cena za m222,33 PLN

Powierzchnia708 m2

RynekWtórny

Rok budowy2008

Przeznaczenie (obiekt)Magazynowe

Koszty eksploatacyjne (m2)6,80 PLN

PosadzkaBezpyłowa