LOKAL
na
WYNAJEM
22 635,34 PLN
61,18 PLN/m2
WARSZAWAOchota
Opis
14-piętrowy budynek zajmujący 24.000 m kw. powierzchni. Nieruchomość jest idealnie położona na obrzeżach centrum miasta, co zapewnia doskonałą komunikację z innymi częściami Warszawy. Lobby nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy i eventy. Dostępna na miejscu restauracja Brunch & Coffee jest idealnym miejscem nie tylko by zjeść coś smacznego, ale również pełni rolę miejsca na okolicznościowe koncerty.
Zaletą budynku jest doskonała komunikacja miejska, dostępna nieopodal. Do centrum miasta zaś dotrzeć można z budynku w zaledwie pięć minut jazdy samochodem. W 15 minut natomiast można dotrzeć do międzynarodowego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina. Oprócz kilku przystanków autobusowych oraz dostępnych w pobliżu tramwajów, a także pociągów SKM, KM i WKD, najemcy mogą również korzystać ze specjalnych, prywatnych przewozów autobusowych. Ponadto budynek oferuje najemcom parking podziemny.
Lista udogodnień i usług, które znajdziemy w obiekcie obejmuje centrum konferencyjne, parking dla rowerzystów, restaurację i kawiarnię, a także bezpłatne połączenie Wi-Fi, bankomat, myjnię samochodową z serwisem wymiany opon, pralnię oraz paczkomat. Wiosną i latem najemcy mogą również korzystać z bezpłatnego systemu rowerowego który znajduje się 50 metrów od głównego wejścia. Do dyspozycji gości jest także parking podziemny z prawie 480 miejscami postojowymi.

Oferujemy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 370m2 zlokalizowany na VI piętrze. Powierzchnia dostępna od zaraz.

Standard:
- klimatyzacja,
- podwieszany sufit,
- wykładzina,
- kontrola dostępu,
- monitoring,
- recepcja.
- BMS,
- dwustronne zasilanie,
- 24h ochrona oraz recepcja, kontrola dostępu,
- okablowanie światłowodowe,
- okablowanie elektryczne,
- okablowanie komputerowe,
- podział powierzchni ściankami

Czynsz najmu 13,50 EUR/m2
Koszty eksploatacyjne 19 PLN/m2
Współczynnik powierzchni wspólnych 5%
Współczynnik miejsc parkingowych 1/51m2
Koszt miejsca parkingowego 90 EUR
Szczegóły oferty

Cena22 635,34 PLN

Cena za m261,18 PLN

Powierzchnia370 m2

Piętro6

Liczba pięter14

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe

Czynsz za parking naziemny (miejsce)90 EUR