LOKAL
na
WYNAJEM
27 303,36 PLN
36,22 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
Opis
Obiekt biurowy University Business Center II znajduje się w mieście Warszawa w granicach dzielnicy Mokotów. Użytkowa powierzchnia tej jedenastopiętrowej budowli wynosi 19600 metrów kwadratowych, z czego największą część zajmują biura - 19430 metrów kwadratowych. Zaletą lokalizacji jest niewielka odległość od centrum Warszawy oraz dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej.
Powierzchnia w formie open space do aranżacji pod potrzeby najemcy. Standard: recepcja, ochrona, garaż, parking naziemny, karty dostępu, klimatyzacja, podwieszany sufit, podnoszona podłoga, wykładzina, okablowanie, światłowód, centrala telefoniczna. W budynku recepcja, ochrona, kantyna, parking naziemny i podziemny.
Budynek jest wyposażony w system klimatyzacji z indywidualnym sterowaniem oraz podwieszone sufity. W budynku znajduje się kantyna.
Budynek charakteryzuje się bardzo dobrą widocznością, która zapewnia identyfikację najemcy. Budynek posiada doskonały dostęp do komunikacji publicznej zarówno do centrum miasta jak i na lotnisko.
W standardzie wykończenia znajdują się m.in.:
Klimatyzacja
Wykładzina
Podwieszane sufity
Ścianki działowe
Okablowanie elektryczne
Centrala telefoniczna
Kontrola dostępu
Ochrona
Wentylacja

Okres najmu – min. 6 miesięcy, maks. do 30.06.2023 r
liść miejsc parkingowych – do uzgodnienia Parking naziemny – 70 EUR/miejsce
certyfikat - BREAAM In-Use Very Good
Szczegóły oferty

Cena27 303,36 PLN

Cena za m236,22 PLN

Powierzchnia753,82 m2

Piętro11

Liczba pięter11

PrzeznaczenieBiurowe

Min. okres najmu (w latach)1

Nazwa budynkuUBC II