Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż, Wola

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
2 440 m2
Numer oferty
83/2450/BB

Opis nieruchomości

Sprzedam wolnostojący kameralny budynek biurowo - usługowy, wynajęty do 2029 roku ( jeszcze 9 lat !!! ) renomowanej firmie. Jest to idealna propozycja dla osób oczekujących stabilnego zysku z kapitału.

Na sprzedawaną nieruchomość składa się działka gruntu o powierzchni niespełna 2200 mkw. oraz posadowiony na niej wolnostojący częściowo podpiwniczony budynek o dwóch naziemnych kondygnacjach. Do budynku przynależy 79 miejsc parkingowych. Budynek charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, przy jednej z głównych arterii miasta i bardzo dobrą ekspozycją. Obiekt w 2001 roku przeszedł gruntowny remont, a później został dostosowany do potrzeb aktualnego najemcy.

Po zakończeniu najmu obiekt można wykorzystywać na każdą działalność gospodarczą, od biura poprzez wszelkiego rodzaju usługi na handlu kończąc.

Zdjęcia obrazują jedynie standard budynku ( nie przedstawiają sprzedawanej nieruchomości).

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej