Biurowiec na wynajem - Warszawa, Włochy

Włochy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
3 000 m2
Numer oferty
86/2450/BB

Opis nieruchomości

Budynek biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich, stanowiących jedną z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy. W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowany jest trzypoziomowy węzeł Jerozolimskie – Łopuszańska oraz Salomea, wiążący Aleje Jerozolimskie z trasą ekspresową Wrocław – Warszawa – Białystok. Dodatkowo biurowiec posiada doskonały dojazd do autostrady S2 do Berlina.

Obiekt oddalony jest od centrum oraz od lotniska Chopina o około 5 km. W sąsiedztwie zaś znajdują się popularne centra handlowe Reduta i Blue City, a także Castorama, Makro Cash & Carry i inne, liczne obiekty sklepowe. Warto wspomnieć także o zielonej enklawie stolicy, Parku Szczęśliwickim, który położony jest również w niedalekim sąsiedztwie inwestycji.

Budynek został przekazany do użytkowania w 1997 roku. Wyróżnia się charakterystyczną, szklaną elewacją z metalowymi aplikacjami. Przestronna recepcja wykończona została granitem. Powierzchnie biurowe usytuowane na trzech kondygnacjach, wyposażone zostały w klimatyzację oraz pełną infrastrukturę teletechniczną. Na potrzeby najemców przygotowane są trzy sale konferencyjne oraz wydzielona przestrzeń reklamowe na elewacji budynku.

Oferowane powierzchnie najmu wahają się od niewielkich metraży rzędu 15 – 100m², do średnich około 150 – 300m2. Na parkingu zewnętrznym dostępnych jest 99 miejsc postojowych, a cały obiekt jest monitorowany i chroniony całodobowo. Obecnie trwają prace modernizacyjne obiektu, mające na celu podwyższenie standardu dla obecnych i kolejnych najemców. Nie mają one wpływu na dyspozycyjność obiektu.

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
35013/2450/OLW 1 151 55 PLN 8 305 PLN

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej