Nowe domy na sprzedaż Dziekanów Leśny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
699 000 PLN
Cena za m2
5 177,78 PLN
Powierzchnia
135 m2
Powierzchnia działki
360 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Rok budowy
2020
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
W bryle budynku
Dostępne od
2020-05-19
Numer oferty
5677/2450/ODS

Opis nieruchomości

Nowe domy na sprzedaż Dziekanów Leśny. Domy w zabudowie bliźniaczej w bardzo ładnej okolicy. Kameralne ogrodzone osiedle ośmiu bliźniaków. Brama wjazdowa na teren osiedla. W najbliższym otoczeniu inne domy mieszkalne, ciche i spokojne sąsiedztwo. W bliskiej odległości Puszcza Kampinowska, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Do granicy Warszawy 8 km. Komunikacja miejska autobus do stacji metra Marymont.

Domy na sprzedaż zlokalizowane są przy małej uliczce prostopadłej do trasy E7, w odległości umożliwiającej piesze dotarcie do przystanku autobusowego i jednocześnie na tyle daleko żeby nie słyszeć z niej ruchu samochodowego. Nowe domy na sprzedaż Dziekanów Leśny to bliźniaki w stanie deweloperskim. Budynki są wyposażone w instalacje wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, alarmową, i telewizyjną. Wykonane są tynki i wylewki podłogowe. Ceny od 690 000 do 720 000 zł

Inwestycja składająca się z czterech nowoczesnych i energooszczędnych budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położonych w cichej i spokojnej okolicy wśród domów jednorodzinnych i bliźniaczych na zamkniętym osiedlu w Łomiankach:
Budynek nr 1
lokal 1 p.u. 135 m2 działka ok. 360 m2 - cena 710.000 ,-
lokal 2 p.u. 135 m2 działka ok. 323 m2 - cena 699.000 ,-
Budynek nr 2
lokal 1 p.u. 135 m2 działka ok. 376 m2 - cena 720.000 ,-
lokal 2 p.u. 135 m2 działka ok. 342 m2 - cena 710.000 ,-

Powierzchnia użytkowa jednego segmentu to 115 mkw oraz garaż w bryle budynku o pow. 19,6 mkw. Na parterze znajduje się zamknięty przedsionek, z miejscem na szafę. W dalszej części korytarz łączy się z salonem, częściowo otwartą kuchnia oraz wejściem do garażu. Pod schodami zaadaptowano przestrzeń na WC oraz pomieszczenie gospodarcze dostępne od strony garażu, w którym zlokalizowany jest piec gazowy z zasobnikiem ciepłej wody. Na piętrze pokoje można dowolnie zaaranżować. Znajdują się tam 3 sypialnie oraz łazienka. Projekt przewiduje wykonanie w jednej sypialni dodatkowej łazienki.Wysokie poddasze do aranżacji.

Opis materiałów z jakich wykonany jest budynek.Opis Stanu Deweloperskiego
•drzwi zewnętrzne bezpieczne, drewniane
•drzwi wewnętrzne – nie wchodzą w zakres standardu podstawowego,
•wrota garażowe- uchylne segmentowe, ocieplone z blachy stalowej profilowanej ocynkowanej i malowanej, otwierane ręcznie, mechanizm przystosowany do instalacji napędu elektrycznego z pilotem, firmy Wiśniowski
•Okna – z PVC, fabryczne w kolorze od zewnątrz, białe od wewnątrz, wykonane z profili VEKA sześciokomorowe z mikrowentylacją, 3-szybowe firmy Pilkington,
•Zastosowane typy okien: stałe- witryna, rozwierane, rozwierano-uchylne.
•Parapet zewnętrzny z blachy stalowej powlekanej w kolorze,
•Posadzki- szlichta przygotowana pod parkiet lub terakotę; izolacja akustyczna – styropian gr. 5 cm na piętrze.
•Ścianki działowe – pustak ceramiczny gr. 11,5 cm,
•Tynki: ściany i sufity (sufity żelbetowe) w pomieszczeniach mieszkalnych na parterze i piętrze – tynk gipsowy-maszynowy lub gipsowo-wapienny, ściany i sufity (sufity żelbetowe ) w pomieszczeniach wilgotnych na parterze i piętrze – tynk gipsowy Dolina Nidy Zeta, Knauf Diamant, (łazienki) lub inny podobne.
•Malowanie- nie wchodzi w zakres standardu podstawowego
•Okładziny ścienne - nie wchodzi w zakres standardu podstawowego
•Parapety wewnętrzne - nie wchodzi w zakres standardu podstawowego
•Kratki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne - nie wchodzi w zakres standardu podstawowego
•Balustrada i wykończenie schodów wewnętrznych - nie wchodzą w zakres standardu podstawowego
•schody wewnętrzne żelbetowe
•Elewacja: Tynk elewacji firmy Ceresit w kolorach. Część elewacji bonie
•Balustrady balkonów: szklane lub metalowe z kształtowników i profili zamkniętych, stal nierdzewna.
•Uwaga: ostateczne standardy wykończenia i instalacyjne zostaną przyjęte do realizacji po podjęciu decyzji w tym zakresie przez Inwestora.

Projektowane budynki podłączone będą do miejskiej sieci kanalizacyjnej planowanej w ulicy Wiklinowej. Instalacja wody ciepłej będzie pracowała w oparciu o kocioł gazowy Viessmann Vitodens 100 2-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania, z zasobnikiem ciepłej wody 100 l. W budynku zaprojektowano ogrzewanie wodne pompowe dwu rurowe z rozdziałem dolnym, system grzejników i podłogowe
Projektowane budynki podłączone będą do miejskiej sieci gazowej istniejącej w ulic. Projektowany budynek podłączony będzie do miejskiej sieci elektroenergetycznej, zasilanie trójfazowe. Orurowanie i okablowanie dla instalacji TV kablowej lub indywidualnego odbioru ze stacji naziemnej lub satelitarnej. Orurowanie i okablowanie dla wykonania dowolnego systemu instalacji domofonowej (intercom, wideomofon).

ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW:
ławy fundamentowe: Szalowane, żelbetowe na warstwie chudego betonu.
Ściana fundamentowa- z bloczka betonowego gr. 25 cm na zaprawie cementowej. Ocieplenie styrodur xps λ 0,032 gr. 15 cm cm od zewnętrz. Izolacja przeciwwilgociowa pionowa ścian – 2x dysperbit ( dyspersyjna hydroizolacyjna masa asfaltowo- kauczukowa) wewnątrz i na zewnątrz ściany fundamentowej, folia kubełkowa.Izolacja pozioma papa termozgrzewalna podkładowa 1x na chudym betonie, 1x na ławach fundamentowych, 2x ściana fundamentowa. Ściany zewnętrzne – pustak ceramiczny Porotherm gr.25 cm kl. 15 na zaprawie cementowej z plastyfikatorem Cemplast lub murowany na zaprawie klejowej, ocieplony styropianem EPS λ0,032 gr. 20 cm.

Stropy międzykondygnacyjne: Żelbetowe, wylewane na mokro zg. z projektem konstrukcji, Nadproża, podciągi, wieńce, słupy, kl. schodowa żelbetowe wylewane na mokro, Ściany wewnętrzne nośne i działowe: Silka gr. 18 cm i pustak ceramiczny Porotherm gr. 11,5 cm, 25 cm. Posadzki cementowe na siatce stalowej z izolacjami: Izolacja przeciwwilgociowa parteru z folii PE 2x na dysterbicie.
•parter- izolacja przeciwwilgociowa, styropian dach/podłoga EPS 100-0,36 gr. 10 i 15 cm, piętro – styropian gr. 5 cm
Tynk zewnętrzny: Tynk elewacji firmy Ceresit silikatowo-silikonowy w kolorach. Tynk cokołu masa żywiczna w kolorze
Tynk wewnętrzny: Gipsowy-maszynowy Dolina Nidy Zeta, Knauf Diamant lub podobny w pomieszczeniach wilgotnych (łazienki, kotłownia). w innych pomieszczeniach tynk gipsowy-maszynowy Dolina Nidy Alfa, Knauf MP75 kat. III lub gipsowo-wapienny Alpol AG T32.

Stolarka okienna: sześciokomorowa firmy VEKA z wkładem 3-szybowym firmy Pilkington, z mikrowentylacją. Kolor z zewnątrz, wewnątrz biały.
Drzwi: wejściowe do budynku drewniane firmy AGMAR w kolorze okien. drzwi kotłownia/podwórko stalowe w kolorze okien. garażowe segmentowe firmy Wiśniowski, bez napędu otwierane ręcznie w kolorze okien.
Konstrukcja dachu drewniana: z drewna sosnowego lub świerkowego klasa C30 z zabezpieczeniem preparatem INOX S lub innym dopuszczonym przez ITB. folia dachowa Tyvek, Delta-Dorken. docieplenie stropu nad I piętrem wełną mineralną gr. 30 cm

Pokrycie dachowe: Pokrycie dachu Panel blaszany firmy BudMat lub Lindab na łatach drewnianych, obróbki blacharskie z blachy stalowej powlekanej Szwedzkiej, rury i rynny spustowe firmy Galeco PVC
Kominy: Systemowe Schiedel ocieplone wełną mineralna lub obłożenie cegłą klinkierową. Obróbka komina i czapy kominowej z blachy stalowej powlekanej w kolorze.
Instalacja elektryczna i elektrotechniczna podtynkowa:
- brak instalacji odgromowej.
Instalacja hydrauliczna:
•Instalacja hydrauliczna wody zimnej i ciepłej z cyrkulacją, centralnego ogrzewania – wykonane z rur Uponor PVC, c.o. w systemie rozdzielaczy w osłonie z izolacji cieplnej.
Grzejniki:
•płytowe w pokojach firmy Stelrad, W wiatrołapie, kuchni, WC na parterze, na piętrze w łazience podłogowe wodne.
Schody strychowe: drewniane firmy Fakro standard.
Dojazd do garażu i droga wewnętrzna: kostka betonowa.
Ogrodzenie: Zewnętrzne: panele ażurowe z blachy, Zewnętrze: słupki, panel systemowy kratowy pomiędzy lokalami. Brama wjazdowa na osiedle: otwierana automatycznie, furtka zamek.

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Metalowe
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Autobus
 • Ujęcie wody: Studnia, Miejska w drodze
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo, Miejska w drodze
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Zobacz inne oferty inwestycji
Bliźniaki Dziekanów Leśny »

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
5677/2450/ODS 135 5 5 177,78 PLN 699 000 PLN

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej