Willa w Konstancinie z dużą działką

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 000 PLN
Cena za m2
6 666,67 PLN
Powierzchnia
450 m2
Powierzchnia użytkowa
450 m2
Powierzchnia działki
2 550 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
9
Liczba pięter
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Rezydencja
Rynek
Wtórny
Numer oferty
5722/2450/ODS

Opis nieruchomości

Elegancka willa w Konstancinie z dużą działką, nawiązująca stylem do rezydencji konstancińskich z początku XX wieku (lata dwudzieste).
Nieruchomość gruntowa o pow. 2.500 m2 zabudowana dwoma budynkami:
1) mieszkalny o pow. 450 m2, 3 kondygnacje (piwnica, parter i piętro) + poddasze niemieszkalne; razem: salon z jadalnią i 6 sypialni + pokój dla służącej w piwnicy, 2 łazienki + 1 w piwnicy, 2 WC osobne, w tym 1 w piwnicy.
2) garaż na 2 samochody z mieszkaniem na górze (1 sypialnia, łazienka i kuchnia), całość o pow. 140 m2.
Działka: starodrzew, latarenki, ogród dobrze utrzymany, system nawadniający.
Szczegółowy opis domu mieszkalnego:
Parter: ,
Wejście przez wiatrołap do hallu (podłoga marmurowa), w prawo schody drewniane na górę i do piwnicy. W lewo 2 pokoje (mozaika podłogowa 2-kolorowa) o pow. 1-szy z lewej: 18 m2 (w kształcie litery L), 2-gi prostokątny: 20 m2. Stolarka drzwiowa ciemna z szybkami. Parapety marmurowe w całym domu.
Po drugiej stronie hall'u (prawa strona od wejścia): WC z umywaleczką, z okienkiem. Dalej kuchnia: ciąg nowych włoskich szafek stylowych z ciemnego drewna z jasnym blatem z MDF-u. Wyposażenie Siemens: zmywarka, kuchenka (płyta) elektryczna z termostatami i programowaniem, piekarnik elektryczny. Z kuchni przejście przez drzwi przeszklone 2-skrzydłowe do jadalni o pow. 18 m2, z której dwa łuki bez drzwi prowadzą do dużego salonu (pow. 44 m2) z kominkiem i wyjściem na taras. W oknach w salonie zainstalowane siatki przeciw owadom.
I piętro:
Od lewej: łazienka z prysznicem, sedesem i bidetem oraz 2 umywalkami, z oknem. Po prawej od schodów: garderoba lub schowek gospodarczy. Dalej: sypialnia (podłoga z mozaiki parkietowej jak na parterze) ze skosami (pow. 24 m2) i 2 oknami, a z niej przejście do dużej widnej łazienki z narożną wanną, sedesem, bidetem i 2 umywalkami. Z tejże sypialni wejście do małego pokoju (ew. garderoba) z wyjściem na taras.
Po drugiej stronie schodów: pokój sypialny (o pow. 24 m2) ze skosami z 2 oknami, z tego pokoju wejście do garderoby z okienkiem ze skośnym sufitem.
Na wprost schodów sypialnia z wyjściem na balkon (ten sam, co wyjście z mniejszego pokoju sąsiadującego z dużą sypialnią opisaną już z prawej str. od schodów - 13 m2).
II piętro: niski strych wyłożony terrakotą. (wstawiony piec akumulacyjny). Okienko dachowe (skosy).
Piwnica: duży hall (pow. około 44 m2, wysokość ok. 2,70 m): z kolumnami i dużym zielonym kominkiem. Obok duże (16 m2) pomieszczenie wyłożone terrakotą z okienkiem pod sufitem np. na spiżarnię lub pokój kredensowy. Pralnia z pralką automatyczną i wanną na podwyższeniu, mini-kuchenka we wnęce: kuchenka gazowa, zlewozmywak, wyciąg, szafki.
Z hall'u wejście do WC z umywalką, a po lewej od schodów kotłownia z piecem gazowym Junkers i kotłem na wodę tej samej firmy o pojemności 150 l.
Pokój mieszkalny (np. dla służby) wyłożony parkietem o pow. 16 m2.
Łazienka z prysznicem (dostępna z korytarza).
Podsumowanie domu głównego:
Parter: salon z jadalnią, 2 sypialnie, kuchnia i WC.
Piętro: 4 sypialnie, 2 łazienki, 2 garderoby.
Strych: niemieszkalny (nisko).
Piwnica: hall z kominkiem, pokój dla służącej, pokój-spiżarnia (lub kredensowy), łazienka, osobne WC i pomieszczenia gospodarcze (kotłownia, pralnia, kuchenka).
Budynek drugi:
Garaż dla 2 samochodów (2 bramy automatyczne), 3 nieduże okna. Z boku wejście do części mieszkalnej (z zewnątrz); są drzwi wewnętrzne z części mieszkalnej do garażu. W części garażowej wydzielone pomieszczenie na kotłownię, gdzie znajduje się piec grzewczy gazowy (niezależny od domu głównego).
Część mieszkalna: hall na dole z oknem wychodzącym na część frontową domu i chodnik do bramy (dobry punkt obserwacyjny dla ochrony czy dozorcy/portiera). Schody na górę, a tam: mała łazienka z prysznicem i sedesem. Mała kuchenka z okienkiem (wyposażona). Pokój mieszkalny duży o pow. 30 m2 z oknami na zachód i południe.
Podsumowanie budynku garażowo-mieszkalnego: 1 sypialnia, 1 kuchnia, 1 łazienka, garaż na 2 samochody.
Media:
Wodociąg miejski
Ciepła woda ogrzewana własnym piecem gazowym
Centralne ogrzewanie własne gazowe
Kanalizacja miejska
Telefon stacjonarny (1 linia)
Telewizja satelitarna (podłączona)
Śmietnik przy bramie (umowa z firmą odbierającą śmieci)
Alarm (aktywny, monitoring)

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Ogrodzenie: Brak

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej