dom do wynajęcia na Ursynowie

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 500 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
9
Rok budowy
1996
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Dom do wynajęcia na cele mieszkalne na Ursynowie -do wynajmu skrajny segment w zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych.
Do segmentu przynależy garaż oraz dwa miejsca postojowe wewnątrz osiedla. Dodatkowe stanowiska postojowe znajdują się tuż za obrębem osiedla.
Na parterze znajduje się salon z kominkiem o powierzchni 50 m2 oraz kuchnia z aneksem i łazienka. Z salonu jest wyjście na taras i ogródek. Na półpiętrze znajduje się jeden pokój 14 m2
Na piętrze są trzy pokoje po 20 m2 każdy oraz 10 m2 łazienka. Z każdego z pokoi jest wyjście na taras. Poddasze to 50 m2 salon oraz pokój 14 m2 a także łazienka. Przyziemie użytkowe z oddzielnym wejściem, dobrze doświetlone stanowi pomieszczenie 40 m2 (z przeznaczeniem np. na salę konferencyjną, lub rekreację) oraz pomieszczenie 12 m2 z przeznaczeniem na serwer, a także jest łazienka.
Dom zbudowany jest metodą tradycyjną z cegły ceramicznej, dach pokryty blachą i wykończony: podłogi i schody drewniane dąb, buk, jesion. Parapety marmurowe lub drewniane dębowe. Łazienki w glazurze. Dom ogrzewany jest gazem ziemnym z własnego pieca co.
Wszystkie pomieszczenia są wentylowane grawitacyjnie.
Segment wyposażony jest w system alarmowy, który może być monitorowany non-stop przez agencję ochrony, natomiast dodatkowo okna chronione są roletami antywłamaniowymi. Wejście do segmentu objęte jest wideo domofonem. Elewacja budynku w kolorze białym. Dom położony jest w bliskim sąsiedztwie Centrum Onkologii skąd jest dobre połączenie komunikacyjne (przystanki autobusowe przy osiedlu) z Centrum a także z lotniskiem. Do stacji metra Stokłosy pieszo; 10 minut. W pobliżu sieć supermarketów.

Woda i kanalizacja: miejska
Ogrzewanie: własne gazowe
Komunikacja: metro, komunikacja miejska
Okablowanie: rozłożona sieć komputerowa, Internet
Zabezpieczenie: rolety antywłamaniowe, system alarmowy
Stan techniczny - bardzo dobry, po remoncie ( remont w trakcie).
Dostępne od maja 2020 r.

Kontakt

Małgorzata Tabiś

Małgorzata Tabiś

Telefon:
+48 606 618 614
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej