Dom na wynajem - Warszawa, Ursynów

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 000 PLN
Powierzchnia
410 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pięter
2
Rok budowy
2018
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2019-09-10
 

Opis nieruchomości

Posiadamy do wynajęcia część domu na cele biurowe jest nowy budynek, położony w pięknej okolicy.
Doskonale zlokalizowany w bliskość Lasu Kabackiego i zarazem dużych węzłów komunikacyjnych ( ulica Puławska i wjazd na obwodnicę Warszawy ). Las Kabacki jest w odległości 170 m, a ulica Puławska, wzdłuż której kursują autobusy, 250 m,4 przystanki,
do stacji metra Wilanowska.
Powstał jako dom jednorodzinny, ale uzyskaliśmy już zmianę sposobu użytkowania ma funkcję biurowo - usługową.
Budynek ma 2 bramy , 2 wejścia.
Powierzchnia użytkowa budynku do wynajęcia to 410 m 2, powierzchnia całkowita budynku to 1017 m 2, powierzchnia działki 1196 m 2 Wysokość parteru i pierwszego piętra to 303 cm, wysokość drugiego piętra 285 cm.
Parter:140 m 2 ( 70 m 2 garaże lub magazynek poziom zero)
Piętro :145 m 2 możliwość dużej otwartej powierzchni plus pokoje ,łazienka .
II Piętro : 135 m 2 podzielone na pokoje .
Poddasze : do adaptacji , magazynek ,archiwum.
Budynek piętrze ma 4 pokoje, kuchnię , dwie łazienki, pralnię z kotłownią i duże, wysokie poddasze, na pierwszym piętrze są dwie łazienki, pokój socjalny (ewentualnie kuchnia ) i dwie otwarte przestrzenie ( ok. 70 m 2 i ok. 40 m 2 ), które można podzielić ścianami działowymi jak na drugim piętrze lub inaczej. Na parterze jest jeden duży pokój z łazienką ( pokój ten można podzielić na mniejsze pomieszczenia ) i pomieszczenie gospodarcze ( pod schodami, wyposażone w przyłącze wody). Parter z wyjściem do ogrodu.
Trój-szybowe okna wykonane są z profili PCV Veka w kolorze Winchester. Okna są wyposażone w programowalne rolety zewnętrzne z siłownikami elektrycznymi , które umożliwiają ich zdalne sterowanie. Na parterze i w drzwiach balkonowych zainstalowane są okna przeciwwłamaniowe z szybami klasy P 4.
Duże okna oraz okna narożne dają dużo światła.
Na parterze części północnej, przy wejściu, znajduje się obszerna łazienka dla niepełnosprawnych, na pierwszym piętrze dwie łazienki ( damska i ewentualnie męska). Parter i pierwsze piętro części północnej ma dodatkowe okablowanie strukturalne i oświetlenie biurowe. Rozprowadzone są tu rury klimatyzacji.W każdym pokoju ( w całym budynku ) są przynajmniej dwa gniazda komputerowe. Jedno z tych gniazd można wykorzystać do podłączenia centrali telefonicznej. Duża ilość gniazdek elektrycznych zapewnia wygodę użytkownikom.
We wszystkich pokojach jest wentylacja grawitacyjna, którą można wspomóc wentylatorami elektrycznymi. Włączniki wentylatorów są przy włączniku światła.
Budynek jest wyposażono w piec CO ( Junkers) , zbiorniki CW, grzejniki, marmurowe parapety. W trzech salonach jest ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pokojach są grzejniki. Ogrzewanie jest sterowane centralnie.
Wykonane zostało okablowanie strukturalne ( telefony + sieć komputerowa), rozprowadzona jest instalacja TV, alarmowa, okablowanie kamer oraz domofony. Budynku ma 4 balkony. Możliwość parkowania wzdłuż całego ogrodzenia działki. Wszystkie media ( gaz, energia elektryczna, woda, kanalizacja ) są miejskie.
Dom oddany do użytkowania w 2018 roku.
W sąsiedztwie centrum handlowe Auchan i Obi, osiedlowy sklep spożywczy, studnia wody oligoceńskiej, nowy dom kultury, Szpital
Budynek będzie przygotowany i wykończony pod klienta do 3 miesięcy.

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej