Lokal Biurowy na sprzedaż, Warszawa Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 500 000 PLN
Cena za m2
6 963,79 PLN
Powierzchnia
1 077 m2
Piętro
1
Liczba pięter
11
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Do drobnego remontu
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
1998
Numer oferty
8195/2450/OLS

Opis nieruchomości

Lokal biurowy na sprzedaż, Warszawa Śródmieście, położony na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego bezpośrednio przy Al. Jana Pawła II. Lokalizacja jest 5 minut do CH Westfield Arkadia, stacji Metro Ratusz Arsenał i 8 minut do stacji Metro Dworzec Gdański. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z każdą dzielnicą Warszawy.

Lokal ma powierzchnię 1077 metrów. Lokal w standardzie jest klimatyzowany jak i wentylowany, posiada dwa niezależne wejścia ( w tym jedno z ulicy), pięć wyjść ewakuacyjnych, podwieszany sufit prywatną windę towarową i cztery miejsca parkingowe.

Aktualnie lokal ma miejsce na dużą recepcję i podział na pokoje, serwerownię i zaplecze socjalne ( kuchnie i łazienki). Dzięki słupowej konstrukcji lokal można go łatwo podzielić na mniejsze moduły

Cena zakupu to 7 500 000 zł netto. ( możliwość zwolnienia z VAT).

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej