Sprzedam nowe działające Centrum Handlowe Warszawa

Lokal | Sprzedaż | Warszawa, Targówek, ul. Radzymińska

14 000 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
14 000 000 PLN
Cena za m2
9 271 PLN
Powierzchnia
1 510 m2
Piętro
Parter /
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
9805/2450/OLS

Opis

Sprzedam nowe działające od rniespełna dwóch lat Centrum Handlowe Convenience Warszawa. Na sprzedaż wybudowane i otwarte w 2024 roku Centrum Handlowe. Wolnostojący budynek o powierzchni ok. 1500 mkw jest podzielony na kilka lokali. Najemcy z branży drogeryjnej, spożywczej i wielobranżowej. Umowy najmu zawarte na czas oznaczony co do zasdy 5 + 5 lat lub 10 lat.
Tuż obok przedmiotowego centrum zlokalizowany jest supermarket spożywczy należący do czołowej ogónopolskiej marki sieci sklepów wielkopowierzchniowych.

Powierzchnia działki to 8211 mkw. Działka jest w całości zagospodarowana i w większej części wykorzystywana na parking ( ok 70 m.p.) Teren jest oświetlony. Zjazd do Centrum handlowego z głównej ulicy. Świetna ekspozycja.

Jest to idealna oferta dla inwestorów oczekujących stabilnych i bezpiecznych dochodów oraz wzrostu wartości posiadanej nieruchomości.

MPZP dla przedmiotowego terenu przewiduje przeznaczenie:

Ustalenia dla jednostki terenowej oznaczonej na rysunku planu symbolem ZP+UU 1:
1. Ustala się przeznaczenie podstawowe jednostki terenowej - zieleń publiczna z dopuszczeniem obiektu
usługowego, oznacza tereny zieleni urządzonej ogólnodostępnej o charakterze rekreacyjnym - parki, skwery,
zieleńce oraz ciągi zieleni, w tym tereny pokryte roślinnością naturalną bądź urządzoną występującą wzdłuŜ
cieków wodnych (z wyłączeniem zieleni osiedlowej i pasów zieleni w obrębie terenów komunikacji), na których
dopuszcza się realizację obiektów usługowych z dziedziny handlu i gastronomii.
2. Dla jednostki terenowej obowiązują następujące zasady zagospodarowania:
1) ustala się, że teren jednostki ma być zagospodarowany jako skwer miejski;
2) ustala się zasadę, że szacie roślinnej i ciągowi wodnemu będą towarzyszyć w zależności od potrzeb elementy małej architektury takie jak: posągi, wodotryski i inne obiekty architektury ogrodowej oraz obiekty użytkowe służące rekreacji codziennej i utrzymaniu porządku, z zastrzeżeniem pkt 3;
3) ustala się obowiązek zaaranżowania na wyznaczonych na rysunku planu częściach terenu jednostki ogólnodostępnych placów w formie posadzki z zielenią niską;
4) ustala się możliwość realizacji zabudowy usługowej na następujących warunkach:
a) ustala się maksymalną wysokość zabudowy - 12 m,
b) ustala się maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowanej - 35%,
c) ustala się obowiązek realizacji dachu spadzistego,
d) ustala się obowiązujące i nieprzekraczalne linie zabudowy wyznaczone na rysunku planu,
e) ustala się zakaz realizacji trwałych ogrodzeń;
f) w zakresie wyznaczania miejsc parkingowych obowiązują ustalenia zawarte w § 12;
5) zakazuje się realizacji innych obiektów i urządzeń poza wymienionymi w pkt 2÷4;
6) dla części terenu jednostki połoŜonej w zasięgu oddziaływania napowietrznej linii elektroenergetycznej
wysokiego napięcia 220 kV obowiązują przepisy zawarte w § 10 ust. 3.

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Licencja: 2448

Dodatkowe informacje

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@locus.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com