Sprzedam wolnostojący budynek, Warszawa Bielany

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 200 000 PLN
Cena za m2
4 555,56 PLN
Powierzchnia
1 800 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
8408/2450/OLS

Opis nieruchomości

Sprzedam wolnostojący budynek, Warszawa Bielany, położony na działce o powierzchni 980 mkw. Na teren nieruchomości są dwa oddzielne ( niezależne) wjazdy z ulicy, z możliwością przejazdu samochodu wokół budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok. 1800 m2. 4 kondygnacje naziemne po ok 400 mkw każda + 200 mkw w piwnicy. Teren utwardzony kostką, ogrodzony.
Budynek wyposażony jest w windę. Ogrzewanie i kanalizacja miejskie. Do budynku jest doprowadzony światłowód oraz jest rozprowadzona sieć internetowa z serwerownią. Całość wykonana w konstrukcji żelbetonowej z podwójnym zbrojeniem stropów. W budynku na ostatnich piętrach klimatyzacja punktowa (klimatyzatory).

Elastyczna możliwość aranżacji powierzchni, aktualny podział ściankami działowymi z karton gipsu.

Na parterze możliwość wjazdu samochodem i przejazdu przez budynek – dwie przeciwlegle bramy garażowe. Wyjście z recepcją, hal główny z sekretariatem.

Nieruchomość idealnie nadaje się na biuro, biuro z częścią wystawienniczą lub serwisową. Ze względu na dużą nośność stropów możliwy montaż urządzeń i maszyn oraz produkcja.

Naprzeciwko budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz zajezdnia tramwajowa. Dwa przystanki tramwajowe od budynku znajduje się metro wraz z zajezdnią autobusową i główną zajezdnią tramwajową. dobry dojazd do Wisłostrady i Mostu Północnego.

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej