Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Na sprzedaż kamienica biurowa Centrum Warszawy

Śródmieście, al. Jana Chrystiana Szucha

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 000 000 PLN
Cena za m2
16 364,83 PLN
Powierzchnia
1 833,20 m2
Liczba pięter
6
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Do remontu
Rynek
Wtórny
Numer oferty
8870/2450/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kamienica w pięknej prestiżowej lokalizacji z przeznaczeniem na działalność biurową. Powierzchnia użytkowa 1833 mkw, powierzchnia na jednym piętrze od 150 do 300 mkw. Kamienica ma siedem kondygnacji łącznie z piwnicą. Dwa wejścia do budynku, winda, klatka schodowa. Budynek jest pod ochrona konserwatorską i jest wpisany rejestru zabytków.
Dla nieruchomości jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - podstawowe przeznaczenie pod usługi administracji publicznej, z dopuszczalnym przeznaczeniem pod tereny administracji, biur, finansów, kultury, handlu i gastronomii.

Możliwe niezależne wykorzystanie dwóch kondygnacji ( parteru i pierwszego piętra) z uwagi na niezależną klatkę schodową.

Rozkład powierzchni na poszczególnych kondygnacjach:
piwnica: 265,17 mkw
parter: 287,60 mkw
I piętro: 272,46 mkw
II piętro: 288,19 mkw
III piętro: 303,19 mkw
IV piętro: 265,69 mkw
V piętro: 151, 50 mkw

W najbliższym otoczeniu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Stosunkowo niedaleko od nieruchomości położona jest stacja metra.
Parkowanie samochodów jest możliwe na wydzielonych płatnych miejskich miejscach parkingowych. Na przedmiotowej nieruchomości można zaparkować kilka samochodów ( 6-8).
Nieruchomość jest uzbrojona we wszystkie media. Sieć wodociągową, kanalizacyjną sanitarną, kanalizacyjną deszczową, telekomunikacyjną i ciepłowniczą ( własny węzeł cieplny w piwnicy), windę.

Nieruchomość po przystosowaniu do indywidualnych potrzeb idealnie nadaje się na prestiżową siedzibę firmy, kancelarię prawniczą, przedstawicielstwo, ambasadę.
Szukasz biura z klimatem, w prestiżowej lokalizacji, w zabytkowych wnętrzach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej