LOKAL SPRZEDAŻ Wola Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Na sprzedaż nowy budynek Warszawa Wola, projekt.

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
21 750 000 PLN
Cena za m2
9 334,76 PLN
Powierzchnia
2 330 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2020
Numer oferty
7223/2450/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wolnostojący budynek biurowy 3 kondygnacje naziemne + 1 kondygnacja podziemna. Warszawa Wola. W najbliższym sąsiedztwie gęsta zabudowa mieszkaniowa
Bardzo rozwojowa okolica, docelowo ok. 50 tys. mieszkańców.
- powierzchnia działki 1659,36 m2
- powierzchnia całkowita budynku 2330 mkw.
- pow. podziemna 643 mkw.
- pow. nadziemna 1687 mkw.
- ilość miejsc postojowych: 18 szt.

Swobodny i szybki przejazd do centrum miasta. Liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości w sąsiedztwie bezkolizyjna trasa N-S, stanowiąca projektowaną obwodnicę centrum miasta i planowana ulica Prądzyńskiego Bis. Powierzchnie idealne dla operatora spożywczego, drogerii, klinki, fitnessu, szkoły językowej, szkoły tańca i wielu innych. Przewidywany termin oddania do użytkowania 12 - 14 miesięcy od umowy.

STANDARD POWIERZCHNI - Budynek w stanie deweloperskim (open space): 1. Pełne wykończenie z zewnątrz z ogrodzeniem i podjazdami oraz oświetleniem w wykonaniu podstawowym. 2. Podłączenia CO, CW z węzłem cieplnym, wod-kan, internet, TV, tel. 3. Garaż wykończony, ponumerowane stanowiska parkingowe. 4. Standardowa wentylacja i klimatyzacja (dla open space). 5. Wykończona klatka schodowa i halle, oświetlenie, winda, drzwi wejściowe. Hall i klatka schodowa wykończone i pomalowane na kolor biały. 6. Poszczególne kondygnacje — open space z wydzielonymi pomieszczeniami łazienek i wykonanym podejściami wod- kan. Wszystkie pomieszczenia wytynkowane gipsem maszynowym. Brak sufitów podwieszanych w open space—sufity nietynkowane, rozprowadzone podstawowe przewody oświetleniowe na wszystkich piętrach, podłoga betonowa, przygotowana pod położenie ostatecznej podłogi użytkowej. Brak parapetów. 7. Rozprowadzone CO wraz z grzejnikami. 8. Wykonane systemy p.poż zgodnie z obowiązującymi przepisami . Realizacja inwestycji w terminie ok. 12-14 miesięcy po skomercjalizowaniu obiektu.
21 750 000 zł + VAT

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej