Biuro na sprzedaż Praga Południe

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 980 000 PLN
Cena za m2
7 586,21 PLN
Powierzchnia
261 m2
Piętro
3
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Rynek
Wtórny
Numer oferty
7817/2450/OLS

Opis nieruchomości

Powierzchnia biurowa całkowicie wykończona, klimatyzacja ( każdym pokoju indywidualnie sterowana ), wentylacja mechaniczna, okablowanie strukturalne, oświetlenie typu raster, system alarmowy i kontroli dostępu, wykładzina atestowana, węzeł sanitarny, pom. socjalne. Wysokość pomieszczeń biurowych: min 300 cm. Biuro jest podzielone na pokoje, jest miejsce na recepcje i zaplecze socjalne lub podręczny magazynek. Bardzo dobra lokalizacja, błyskawicznie można dojechać do centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską ( autobus, tramwaj ) spokojna okolica, przychodnia, apteka, poczta.Kanalizacja, ogrzewanie, wentylacja, winda osobowa, zaplecze socjalne.
Formalnie są to cztery lokale ( 4 księgi wieczyste) o łącznej powierzchni 187, 3 mkw, oraz wydzielony z powierzchni piętra do wyłącznego użytku korytarz. Łącznie ca 261 mkw.

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej