Obiekt wolnostojący na szkołę, klinikę, biuro

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 500 000 PLN
Cena za m2
2 242,93 PLN
Powierzchnia
2 898 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Medyczne, Inne, Inne
Stan budynku
Surowy zamknięty
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Numer oferty
8380/2450/OLS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działek z posadowionym na nich budynkiem biurowym w stanie surowym zamkniętym. Łączna powierzchnia czterech działek wynosi 2392m2 - przed oddaniem budynku do użytkowania działki zostaną scalone.
Nieruchomość zgodnie z projektem budowlanym docelowo ma posiadać całkowitą powierzchnię 2898m2 przeznaczoną do celów biurowo-administracyjnych w klasie B+.
Inwestycja położona jest w okolicy budynków z powierzchnią biurowo-usługową, powstałych poprzez rewitalizację obszarów post-przemysłowych (Poleczki Business Park). Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo lotniska Okęcie oraz budowanej obecnie drogi łączącej ul. 17 Stycznia z ul. Rzymowskiego, które może być elementem strategicznym dla zagranicznych inwestorów.
Budynek jako nieodddany do użytku nie został jeszcze ujawniony w ewidencji gruntów i budynków.
Obiekt zaprojektowano jako nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek, niepodpiwniczony , wykonany w technologii żelbetowej wylewanej. Konstrukcję stanowią słupy żelbetowe z płytami stropowymi, wzmocnione ścianami żelbetowymi klatek schodowych.
Dach nad głównym budynkiem zaprojektowano analogicznie jak stropy międzypiętrowe.
Nad salą konferencyjną z uwagi na duże rozpiętości (12m) zastosowano dźwigar stalowy. Konstrukcja sali konferencyjnej żelbetowa szkieletowa wyniesiona na wysokośc podłogi I piętra budynku głównego, osadzona na konstrukcji wsporczej ze słupów. Pod salą na poziomie terenu prześwit do ewentualnej adaptacji. Podłoga sali ocieplona od spodu styropianem ekstradowanym, ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z pustaków Porotherm, ocieplona wełną mineralną i styropianem, wykończone docelowo tynkiem mineralnym cienkowarstwowym. Ściany działowe z pustaków ceramicznych lub w technologii płyt gipsowo kartonowych z wypełnieniem z wełny mineralnej. W budynku jest zaplanowana winda obsługująca wszystkie kondygnacje.
Na posesji planuje się obecnie 40 naziemnych miejsc parkingowych - istnieje możliwość zwiększenia ich ilości w trakcie prac modernizacyjnych.
Na dzień sporządzenia niniejszej oferty zakończone zostały prace nad wymianą pokrycia dachowego, wykonaniem izolacji i elewacji budynku, wykonanie stolarki okiennej i montaż okien, nawiercenia oraz zbrojenia konstrukcji nośnych budynku.
Aktualne pozwolenie na budowę.
Możliwe wykorzystanie na działalność oświatową, medyczną, biurową, produkcyjną, szkoleniową.

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej