LOKAL SPRZEDAŻ Wyczółki Ursynów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Obiekt wolnostojący na szkołę, klinikę, biuro

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 000 000 PLN
Cena za m2
2 415,46 PLN
Powierzchnia
2 898 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Medyczne, Inne, Inne
Stan budynku
Surowy zamknięty
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Numer oferty
8380/2450/OLS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działek z posadowionym na nich budynkiem biurowym w stanie surowym zamkniętym. Łączna powierzchnia czterech działek wynosi 2392m2 - przed oddaniem budynku do użytkowania działki zostaną scalone.
Nieruchomość zgodnie z projektem budowlanym docelowo ma posiadać całkowitą powierzchnię 2898m2 przeznaczoną do celów biurowo-administracyjnych w klasie B+.
Inwestycja położona jest w okolicy budynków z powierzchnią biurowo-usługową, powstałych poprzez rewitalizację obszarów post-przemysłowych (Poleczki Business Park). Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo lotniska Okęcie oraz budowanej obecnie drogi łączącej ul. 17 Stycznia z ul. Rzymowskiego, które może być elementem strategicznym dla zagranicznych inwestorów.
Budynek jako nieodddany do użytku nie został jeszcze ujawniony w ewidencji gruntów i budynków.
Obiekt zaprojektowano jako nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek, niepodpiwniczony , wykonany w technologii żelbetowej wylewanej. Konstrukcję stanowią słupy żelbetowe z płytami stropowymi, wzmocnione ścianami żelbetowymi klatek schodowych.
Dach nad głównym budynkiem zaprojektowano analogicznie jak stropy międzypiętrowe.
Nad salą konferencyjną z uwagi na duże rozpiętości (12m) zastosowano dźwigar stalowy. Konstrukcja sali konferencyjnej żelbetowa szkieletowa wyniesiona na wysokośc podłogi I piętra budynku głównego, osadzona na konstrukcji wsporczej ze słupów. Pod salą na poziomie terenu prześwit do ewentualnej adaptacji. Podłoga sali ocieplona od spodu styropianem ekstradowanym, ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z pustaków Porotherm, ocieplona wełną mineralną i styropianem, wykończone docelowo tynkiem mineralnym cienkowarstwowym. Ściany działowe z pustaków ceramicznych lub w technologii płyt gipsowo kartonowych z wypełnieniem z wełny mineralnej. W budynku jest zaplanowana winda obsługująca wszystkie kondygnacje.
Na posesji planuje się obecnie 40 naziemnych miejsc parkingowych - istnieje możliwość zwiększenia ich ilości w trakcie prac modernizacyjnych.
Na dzień sporządzenia niniejszej oferty zakończone zostały prace nad wymianą pokrycia dachowego, wykonaniem izolacji i elewacji budynku, wykonanie stolarki okiennej i montaż okien, nawiercenia oraz zbrojenia konstrukcji nośnych budynku.
Aktualne pozwolenie na budowę.
Możliwe wykorzystanie na działalność oświatową, medyczną, biurową, produkcyjną, szkoleniową, funkcję użyteczności publicznej, usługi hotelowe.

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej