Na sprzedaż budynek biurowy Warszawa Ochota

Ochota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 000 000 PLN
Cena za m2
6 000 PLN
Powierzchnia
5 000 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Numer oferty
8191/2450/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek biurowy Warszawa Ochota, na pograniczu z centrum. Budynek zlokalizowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej ( Aleje Jerozolimskie), bardzo blisko stacji SKM Warszawa Ochota w odległości kilkuset metrów od Dworca Centralnego. Tego rodzaju lokalizacja umożliwia doskonały dojazd do budynku zarówno środkami komunikacji miejskiej ( tramwaj, autobus, kolej podmiejska) jak i samochodem. Bardzo wygodne położenie dla osób przyjeżdżających koleją z poza Warszawy.

Budynek został wybudowany latach powojennych w tradycyjnej technologii ( cegła). Ma jedną kondygnację podziemną i sześć kondygnacji naziemnych ( z antresolą 7), na parterze zlokalizowane są lokale handlowe, a powyżej biura. Dwie klatki schodowe, dwie windy, kilka pionów sanitarnych i podział powierzchni pięter na pokoje to charakterystyczne cechy wewnętrznej przestrzeni. Pojedyncze piętro ma od ok 500 do 650 mkw powierzchni. Całkowita powierzchnia budynku to ok. 5000 mkw. Biurowiec przeznaczony ma sprzedaż posadowiony jest na działce w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 1323 mkw.

Budynek wymaga remontu i adaptacji dla swoich celów. Szczegóły na życzenie.

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej