Lokal biurowo-usługowy osiedle Marina

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 525 416 PLN
Cena za m2
13 800 PLN
Powierzchnia
545,32 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
4
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2007
Numer oferty
8384/2450/OLS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu do zakupu lokal usługowy - na potrzeby własne lub inwestycję. Lokal objęty umową najmu na dogodnych warunkach. Reprezentacyjny lokal użytkowy położony w kompleksie Marina Mokotów przy ulicy Warownej idealny na prestiżowe biuro, fitness, przedszkole, klinikę, przychodnię lekarską , SPA itp. wyposażony w wentylację mechaniczną, klimatyzację, nowoczesną centralę telefoniczną, instalację alarmową.
Lokal dobrze doświetlony, możliwość dowolnej aranżacji pomieszczeń (w tym stworzenia open space planu). Do lokalu przynależna działka o powierzchni 468 m2. Cena netto nie obejmuje miejsc w garażu podziemnym (4 szt.) oraz miejsc parkingowych naziemnych (5 szt.).
POLECAM

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej