Sprzedam Lokal w Kamienicy Warszawa Śródmieście

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 490 000 PLN
Cena za m2
15 851,06 PLN
Powierzchnia
94 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1885
Numer oferty
7798/2450/OLS

Opis nieruchomości

Sprzedam Lokal w Kamienicy Warszawa Śródmieście. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Budynek wyposażony jest w nowe windy. Elewacja, klatki schodowe i wewnętrzne podwórko są odnowione i starannie odrestaurowane swoim stylem łącząc nowoczesne tendencje z ponadczasową klasyką. Okna lokalu wychodzą na wewnętrzne podwórko, więc pomimo śródmiejskiego położenia zupełnie nie słychać hałasów miasta. Lokal jest w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji wg potrzeb. 5 okien zarówno zapewnia wystarczający dostęp dziennego światła jak i umożliwia podział przestrzeni na gabinety. Dwa piony wodno - kanalizacyjne umożliwiają usytuowanie części socjalnej po jednej lub po dwóch stronach lokalu oraz łatwe rozprowadzenie wody do pomieszczeń w przypadku podziału i konieczności dostarczenia wody do wydzielonych gabinetów.

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej