Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Mokotów Służewiec110m2

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 497,14 PLN
Cena za m2
68,16 PLN
Powierzchnia
110 m2
Piętro
1
Przeznaczenie
Biurowe
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
90 EUR
Nazwa budynku
Mokotów Nova
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2011
Numer oferty
41801/2450/OLW

Opis nieruchomości

Nowoczesny biurowiec klasy A. Szklana fasada połączona z elementami z kamienia i stali. Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd komunikacją własna i miejską.
Budynek położony jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Mokotowa, w Warszawie, w pobliżu stacji metra oraz naprzeciwko przystanków 7 linii tramwajowych i autobusowych. Ten biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 43 000 m2 ma trzy niezależne wjazdy i parking na 1070 samochodów, co oznacza że może tu bez problemu zaparkować połowa pracowników budynku. Dodatkowo są wydzielone miejsca parkingowe dla klientów i dostawców.
W samym budynku do dyspozycji najemców są: restauracja, kawiarnia, centrum medyczne Medicover, bankomaty, stacje ładowania samochodów elektrycznych, pralnia oraz myjnia. W odległości 5 minut spacerem znajduje się Galeria Mokotów, oferująca szeroki wachlarz sklepów i punktów usługowych.

Standard: klimatyzacja, otwierane okna, podnoszone podłogi, wykładzina, podwieszany sufit, ścianki działowe, okablowanie elektryczne, łącza światłowodowe, kontrola dostępu, czujniki dymu i ciepła, ochrona, monitoring.

Oferujemy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 110m2 zlokalizowany na I piętrze. Dostępność od zaraz.

Czynsz bazowy 14,50 EUR/m2
Koszty eksploatacyjne 19,50 PLN/m2
Miejsce parkingowe 90 EUR

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Podnoszone podłogi: Tak

Kontakt

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Telefon:
+48 664 420 959
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej