Lokal na wynajem - Warszawa, Wola

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 175,20 PLN
Cena za m2
48 PLN
Powierzchnia
128,65 m2
Piętro
3
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2021-01-01
Numer oferty
39295/2450/OLW

Opis nieruchomości

Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Woli, blisko Parku Moczydło, w niedużej odległości od al. Prymasa Tysiąclecia i trasy szybkiego ruchu S8. Lokalizacja umożliwia sprawny wyjazd z miasta, szczególnie w kierunku północnym i zachodnim. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja metra, nieco dalej stacje kolejowe Warszawa Młynów i Warszawa Koło. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje ok. 15 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – nieco ponad 20 minut. Położenie blisko centrum pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Odnowiony budynek biurowy, dostosowany do obecnych wymagań najemców. Zapewnia komfortowe i nowoczesne warunki pracy. Biurowiec posiada 5 kondygnacji naziemnych, powierzchnia typowego piętra wynosi ok.490 m2. Na każdej kondygnacji dwie toalety i aneks kuchenny. W budynku nie ma windy.
Do dyspozycji najemców naziemne miejsca postojowe zlokalizowane bezpośrednio przed budynkiem.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnia biurowa 128,65,87m2 netto, brutto 141,52m2 na III piętrze. W skład powierzchni wchodzi 8 pokoi biurowych oraz korytarz z oknem (rzut poniżej).


Czynsz najmu: 48 zł/m2 + 10 zł/m2 koszty eksploatacyjne. Kaucja dwumiesięczne opłaty brutto.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak

Kontakt

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Telefon:
+48 664 420 959
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej