LOKAL WYNAJEM Ursynów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

sprzedam budynek biurowy Warszawa Ursynów

Ursynów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
140 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
45236/2450/OLW

Opis nieruchomości

budynek biurowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie, w niedalekiej odległości od ul. Puławskiej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 390 mkw. Budynek składa się z 3 kondygnacji, Na każdej kondygnacji znajduje się ogólnodostępna kuchnia oraz łazienka. Centralna klatka schodowa umożliwia niezależne korzystanie z pięter a dodatkowo biuro 60 mkw zlokalizowane na I piętrze posiada oddzielne zewnętrzne wejście. Do obiektu przypisanych jest 12 miejsc parkingowych ( przed budynkiem).
Wszystkie media miejskie są dostępne (prąd, gaz, kanalizacja, wodociąg, internet) Budynek posiada własną kotłownię gazową. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi – terakota. Budynek jest wyposażony w wentylację, częściowo w klimatyzację oraz system alarmowy. Budynek położony w pewnym oddaleniu od ulicy Puławskiej, ale na tyle blisko że dojazd do głównych arterii komunikacyjnych w tym Południowej Obwodnicy Warszawy nie stanowi problemu.


Powierzchnia do wynajęcia - 140 m2 zlokalizowana na drugim piętrze
Łączna miesięczna cena najmu - 7 000 zł netto

umowa na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia
2-miesieczna kaucja gwarancyjna
brak opłat licznikowych

Kontakt

Anna Maria Sowa

Anna Maria Sowa

Telefon:
+ 48 502 415 513
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej