LOKAL WYNAJEM Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Wynajmę dom opieki okolice Warszawy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
45 000 PLN
Cena za m2
31,47 PLN
Powierzchnia
1 430 m2
Przeznaczenie
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Rok budowy
2004
Numer oferty
44105/2450/OLW

Opis nieruchomości

Wynajmę dom opieki zlokalizowany w okolicach Warszawy ( 25 km od ścisłego centrum Warszawy). Przedmiotowa nieruchomość to działka gruntu o powierzchni 4950 mkw zabudowana dwoma budynkami. Pierwszy to obiekt o powierzchni ok 1280 mkw wykorzystywany jako dom opieki. Budynek ma trzy kondygnacje, 25 pokoi z łazienkami w tym 19 pokoi dwuosobowych i 6 pokoi jednoosobowych. W budynku jest winda, recepcja, a do dyspozycji pensjonariuszy jest stołówka i świetlica. W piwnicy znajdują się pomieszczenia techniczne w tym kotłownia i pralnia oraz sale rehabilitacyjne i magazyny.

Drugim obiektem jest ok 150 metrowy dom mieszkalny, który również można zaadoptować na cele opiekuńcze.
Cały teren jest ogrodzony i zagospodarowany, na działce rosną przepiękne drzewa, a do dyspozycji jest duży teren zielony.

Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie media, prąd, gaz, wodociąg i miejska kanalizacja. Dojazd asfaltowy.
Koszt wynajmu: 45 000 zł/msc netto.

UWAGA! zamiarem właściciela jest sprzedać tę nieruchomość. Oferta wynajmu dotyczy sytuacji w której najemca zdecyduje się równocześnie na zakup. Możliwe rozłożenie płatności w proporcji 50/50 np. za 12 lub 24 miesiące.

Możliwy zakup samej nieruchomości jak i zakup i przejęcie prowadzenia domu opieki wraz z pensjonariuszami i personelem.

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej