LOKAL NA ŻŁOBEK LUB PRZEDSZKOLE

Wilanów

Parametry

Cena
13 072 PLN
Cena za m2
86 PLN
Powierzchnia
152 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Inne
Rok budowy
1999
Numer oferty
37381/2450/OLW

Opis nieruchomości

Prezentujemy do wynajmu lokal użytkowy parterowy o powierzchni 152 m kw. Lokal może pełnić zarówno funkcje biurowe jak i handlowe, czy też mogą być prowadzone w nim usługi. Lokal posiada witryny na całej szerokości.
Nieruchomość położona jest w Wilanowie, blisko Al. Wilanowskiej. Dobry punkt komunikacyjny, blisko przystanek autobusowy z dobrym dojazdem zarówno do Centrum jak i do Dworca Południowego (metro).
Budynek w którym znajduje się lokal ma charakter usługowo-mieszkalny. Na parterze znajduje się pasaż handlowy z różnymi punktami usługowo-handlowymi. Na pozostałych kondygnacjach znajdują się apartamenty mieszkalne.

Powierzchnia lokalu to 152 m kw., na które składa się:
Lokal znajduje się na parterze od strony Al. Wilanowskiej, na przeciwko Miasteczka Wilanów, z podjazdem pod lokal, a plac zabaw z tyłu budynku od strony cichego patio.

Lokal składa się z: przedsionka na wózki, szatni dla dzieci, pomieszczenia gospodarczego, rozdzielni jedzenia, pomieszczenia do zmywania, łazienki dla dzieci, pomieszczenia dla personelu z WC, sali sypialnej dla dzieci, dwóch sal zabaw. Posiada pełne wyposażenie żłobka, począwszy od pełnego wyposażenia węzła sanitarnego, wyposażonej sypialni oraz sal zabaw. Możliwość najmu lokalu z pełnym wyposażeniem.

Plac zabaw wyposażony w piaskownicę, zjeżdżalnie, domki do zabawy oraz huśtawki i inne sprzęty oraz zabawki zewnętrzne.

W lokalu prowadzony był żłobek dla 30 dzieci.

Pomieszczenia są ciche i jasne, doświetlone dużymi oknami od strony dziedzińca budynku a od frontu dużymi witrynami. Wysokość pomieszczeń do frontu 4 m od dziedzińca 3,5 m

Możliwość wynajmu pod żłobek/przedszkole, ale także inny rodzaj usługi.
Warunki komercyjne:
- czynsz: 12000 zł + VAT / miesiąc ( 86 zł / m kw.)
- dodatkowe opłaty, które ponosi najemca: wg. liczników: prąd, woda + C.O. (poprzedni najemca płacił średnio ok 3.000 zł / mc, przy czym zużywał bardzo dużo energii elektrycznej),
- kaucja: równowartość dwumiesięcznego czynszu najmu,
- dostępność: od zaraz,
- czas najmu: minimum 1 rok.

Dodatkowe informacje:
- właściciel nie zgadza się na prowadzenie gastronomii,
- zgoda na sprzedaż alkoholu - do potwierdzenia,
- klimatyzacja,
- okablowanie IT,
- instalacja alarmowa,
- szyby wzmocnione / antywłamaniowe P3.
- istnieje możliwość przebudowy lokalu - do indywidualnych ustaleń,
- wysokość sali sprzedażowej: 3,4 m.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 340

Kontakt

Małgorzata Tabiś

Małgorzata Tabiś

Telefon:
+48 606 618 614
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Konduktorska 4 lok. 1A, 00-775 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej