Biuro - bliski Wawer przy SKM

Wawer

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 686 PLN
Cena za m2
42 PLN
Powierzchnia
183 m2
Piętro
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
39687/2450/OLW

Opis nieruchomości

Biuro - bliski Wawer przy SKM - powierzchnia biurowa o powierzchni 183 m2 w budynku biurowym położonym w Warszawie, dzielnicy Wawer, w okolicy węzła komunikacyjnego Ostrobramska / Płowiecka / Marsa.

Oferowane do wynajęcia biuro składa się z powierzchni biurowej w podziale na pokoje, aneksu kuchennego oraz własnej łazienki z WC.
Obiekt jest całodobowo chroniony.
Na miejscu działa niezawodne, szybkie łącze internetowe.
Cena najmu wynosi 42 PLN / 1 m2 / 1 miesiąc. W cenie najmu: opłata za wodę, za centralne ogrzewanie, za wywóz śmieci, ochrona, sprzątanie części wspólnych obiektu.
Osobno - opłaty za energię elektryczną wg wskazań podlicznika, internet oraz wewnętrzny parking - 200,- PLN / za 1 miejsce postojowe. Bezpłatne miejsca parkingowe wzdłuż ulicy (poza strefą płatnego postoju).

Informacje dodatkowe:
Szybki internet
Wysoki standard
Bardzo dobre położenie komunikacyjne(tuż obok węzła Marsa i stacji PKP "Gocławek"
Ochrona
Parking, teren zamknięty

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej