Biuro wynajem Praga Północ

Praga-Północ

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 926,14 PLN
Cena za m2
34 PLN
Powierzchnia
203,71 m2
Piętro
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Czynsz za parking naziemny (miejsce)
75 PLN
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Dostępne od
2021-01-01
Numer oferty
39730/2450/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy wynajem biura w lokalizacji Praga Północ.

Budynek biurowy z powierzchniami magazynowymi położony w Warszawie w bliskim sąsiedztwie Ronda Starzyńskiego oraz centrum handlowego Metropol Dom i Wnętrze. Położony pomiędzy mostem Gdańskim a mostem Grota Roweckiego budynek jest doskonale skomunikowany z lewobrzeżną częścią Warszawy. Zapewnia to doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, kolej).

Budynek oferuje biura do wynajęcia o łącznej powierzchni 6000 m2 oraz 3 000 m2 powierzchni magazynowej. Obiekt posiada 500 naziemnych miejsc parkingowych. Budynek dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy osobowe i towarowe, rampę rozładunkową. Powierzchnia magazynowa zlokalizowana jest na parterze i w przyziemiu.
Budynek oferuje wynajem sal konferencyjnych.

Obiekt dozorowany całodobowo. Obsługa recepcyjna w godz. 7-19. Przed budynkiem parking bezpłatny, na terenie obiektu bardzo duży parking, do 30 minut bezpłatny, do 2 godzin płatny 5 PLN, miesięczny abonament 90 PLN.

Standard lokali biurowych:

Podwieszane sufity,
Oświetlenie rastrowe,
Wykładzina dywanowa,
Otwierane okna,
Stolarka drzwiowa w okleinie bukowej,
Okablowania telefoniczne,
Okablowanie elektryczne,
Centrala telefoniczna,
Łącze światłowodowe.

Oferujemy do wynajęcia moduł biurowy o powierzchni ok. 203,71m2. Układ pokoje sąsiadujące o zróżnicowanej powierzchni, mogą być również ciemne pokoje na salki konferencyjne (niższy czynsz). Powierzchnię można powiększyć lub pomniejszyć. Część powierzchni klimatyzowana (indywidualna). Powierzchnia dostępna od zaraz. Możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb klienta.

Miesięczny koszt najmu; czynsz 34 PLN/m2, pokoje bez okien 17 PLN/m2, koszty eksploatacyjne 14 PLN + vat. Koszty eksploatacyjne obejmują zużycie energii, w przypadku klimatyzacji energia elektryczna płatna dodatkowo według licznika.
Kaucja miesięczny czynsz brutto
Umowa na czas określony lub nieokreślony.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak

Kontakt

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Telefon:
+48 664 420 959
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej