LOKAL WYNAJEM Wola Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Do wynajęcia lokal na restaurację, Wola,

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
33 119,44 PLN
Cena za m2
112,87 PLN
Powierzchnia
293,43 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
14
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Min. okres najmu (w latach)
5
Nazwa budynku
Apartametowy
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2021
Numer oferty
42927/2450/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej z osobną wentylacją. Do lokalu przynależy pomieszczenie w garażu podziemnym do montażu separatora tłuszczów. Lokal jest dwupoziomowy, ma niezależne wejście z poziomu chodnika, witryny. wewnętrzne schody. W części lokalu wysokość 7 m. Przed lokalem znajduje się pieszy pasaż na którym można zorganizować ogródek letni i postawić kilka stolików ( wynajem terenu od wspólnoty). Zgoda na sprzedaż alkoholu.

Lokal przekazywany jest w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji. Czynsz i długość wakacji czynszowych do ustalenia w drodze negocjacji.

Lokal znajduje się na parterze nowego budynku mieszkalno - usługowego. W najbliższym otoczeniu nowe apartamentowce i nowoczesne biurowce. W bezpośrednim sąsiedztwie sklep spożywczy Żabka, salon odnowy biologicznej, salon piękności. Pomimo że witryny nie wychodzą na ulicę pasaż jest często użytkowany przez pieszych.

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej