Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biuro 325 m2 przy obwodnicy

Ursus

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
13 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
325 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Handlowo/Usługowe
Rok budowy
1998
Numer oferty
40477/2450/OLW

Opis nieruchomości

OPIS LOKALIZACJI
Budynek biurowy przy Alejach Jerozolimskich. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje 12 minut. Przebiegająca w pobliżu obwodnica zapewnia znakomitą komunikację z innymi dzielnicami. Obiekt jest ogrodzony i posiada całodobową ochronę i monitoring.
INFORMACJE O BUDYNKU
Wyposażenie budynku – instalacja elektryczna gniazd podstawowych i komputerowych, instalacja telefoniczna, wentylacja grawitacyjna ze wspomaganiem, lokalnie klimatyzacja, centralne ogrzewanie, uchylne okna, taras.
Wykończenia – posadzka holu wejściowego z marmuru, podłogi w biurach drewniane (dąb olejowany), ściany tynkowane, miejscami sufity podwieszane.

Dostępna powierzchnia: 325 m2 na parterze w podziale na kilkanaście pomieszczeń w tym pokoje biurowe, magazyn z własnym podjazdem i sala konferencyjna z oddzielonym mobilną ścianą foyer.

Warunki finansowe:
· czynsz biuro – 40 zł/m2 netto
· koszty eksploatacyjne - 17 zł/m2, w tym: całodobowa ochrona, gaz, energia dla części wspólnej, utrzymanie części wspólnej, parkingu, wywóz śmieci
· energia elektryczna wg licznika (oddzielnego dla tej powierzchni)
W cenie najmu 5 miejsc postojowych. Istnieje możliwość wynajęcia większej ilości miejsc.

W ramach wynajmu możliwość wykorzystania od strony ulicy powierzchni elewacji do umieszczenia logotypu Najemcy.

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej