Biuro do wynajęcia, metro Dworzec Gdański

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 800 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
395 m2
Piętro
5
Liczba pięter
15
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
39925/2450/OLW
 

Opis nieruchomości

Biuro do wynajęcia zlokalizowane blisko stacji metra Dworzec Gdański. Biuro położone na piątym piętrze w części biurowo - usługowej budynku. Na parterze domofon, ochrona, dwie windy. Na piętrze są dwa lokale do wynajęcia które można połączyć

Biuro jest podzielone na pokoje, ma węzeł sanitarny ( wc) i miejsce na kuchnię. Pokoje są jasne, bardzo dobrze doświetlone. Lokalizacja pomiędzy stacją metra Dworzec Gdański, a rondem Babka. Vis a vis budynku Centrum handlowe Arkadia. Parkowanie w garażu pod budynkiem ( jedno miejsce), w garażu budynku obok ( ilość miejsc do ustalenia) w cenie 200 zł za miejsce, płatne wokół nieruchomości lub w centrum handlowym.
Bardzo dobra komunikacja, metro, autobusy, tramwaj.

Biuro wyposażone w klimatyzację, wentylację, sieć teleinformatyczną, elektryczną. W zasadzie jest gotowe do użytku ( po pomalowaniu ścian i wymianie wykładziny). Stan jak na zdjęciach.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej