Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biuro do wynajęcia Żoliborz 490 m 2

Żoliborz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
22 000 PLN
Powierzchnia
495 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1930
Numer oferty
41946/2450/OLW

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu do wynajmu duży dom o nietypowej architekturze idealny na cele biurowe. Zlokalizowany na Żoliborzu, w okolicy stacji metra. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 540 m kw. Budynek główny to połowa domu bliźniaczego zbudowanego w latach 30-tych XX wieku. Budynek został kompletnie zmodernizowany i przebudowany w latach 2000-2001 oraz co kilka lat jest odświeżany. Pięć kondygnacji: piwnica, parter, piętro, poddasze I, poddasze II. Wysokość pomieszczeń na parterze i piętrze 310 cm, na poddaszu I i piwnicach 265 cm, a poddaszu II około 300 cm. Położono nowy dach kryty dachówką ceramiczną. Wymieniono stolarkę (drzwi i okna) na drewnianą. Wymieniono instalację co., wod.-kan., elektryczną, założono sieć komputerową, instalację telefoniczną, alarmową i TV. Położono nowe tynki zewnętrzne i wewnętrzne. Do budynku głównego została dobudowana weranda z tarasem widokowym na poziomie I-ego piętra. W tyle działki znajduje się budynek konferencyjny z dwiema salami o powierzchni ponad 50 m kw. każda. Łączna powierzchnia całkowita budynku głównego wynosi ok 495 m m kw., Budynek zostanie odświeżony. Warunki komercyjne: preferowana umowa długoterminowa: możliwość parkowania na posesji: zmieści się 5-6 samochodów w zależności od ustawienia + przed budynkiem, dostępność: do uzgodnienia.
POLECAM I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA !!!

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej