Mokotów tanio 500m2

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
25 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
500 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Nazwa budynku
Budynek postprodukcyjny na Służewcu
Numer oferty
40059/2450/OLW

Opis nieruchomości

Prezentujemy do wynajmu powierzchnię ok. 500m2 , III piętro, winda. Powierzchnia widna, okna na dwóch dłuższych ścianach. Dwa wejścia, otwarta przestrzeń aktualnie zaaranżowana lekką zabudową na powierzchnię biurową składają się z recepcji, sali konferencyjnej, trzech dużych pokoi, open space ok. 250m2 (z możliwością podziału), gabinetu, 2xWC, aneksu kuchennego. Wysokość do stropu ok. 5 m2, do sufitu podwieszonego ok. 3,2m.

Nieruchomość zlokalizowana jest na Mokotowie - w okolicy Galerii Mokotów i centrum biurowego na Służewcu, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W bliskiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, ok. 8 minut pieszo do stacji metra Wilanowska lub 4 przystanki tramwajem do stacji Wierzbno. Przy budynku parking.

Lokal dostępny od zaraz 2021.

Warunki komercyjne:
Miesięczny koszt najmu 25000 PLN netto (czynsz + koszty eksploatacyjne)
Cena najmu podlega negocjacji i będzie uzależniona od pozostałych warunków najmu, np: długości umowy najmu, przeznaczenia pomieszczeń oraz nakładów adaptacyjnych poniesionych przez najemcę,
Umowa na czas nieokreślony.

Dodatkowe informacje:
- ogrzewanie własne,
- na podłodze wykładzina
- otwierane okna
- ochrona
- monitoring

Możliwość wywieszenia reklamy lub szyldu na budynku.

Budynek ogrodzony, z kilkoma miejscami parkingowymi w ramach nieruchomości, ze stałą fizyczną całodobową ochroną i monitoringiem.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Telefon:
+48 664 420 959
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej