Lokal biurowy w Łucka City

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 800 PLN
Cena za m2
54,05 PLN
Powierzchnia
51,80 m2
Piętro
4
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Nazwa budynku
Lokal biurowy w Łucka City
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Numer oferty
38370/2450/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu przestronny, komfortowy lokal biurowy wraz z pełnym wyposażeniem usytuowany w apartamentowcu Łucka City dostępny do wynajmu od zaraz.
Biuro o pow. 51,8 m kw. położone na 4 piętrze składa się z pomieszczenia przechodniego tzw. recepcji, dwóch pomieszczeń: biurowego (z 3 stanowiskami do pracy) i konferencyjnego, oraz oddzielnego pomieszczenia sanitarno-gospodarczego.
Wyposażenie obejmuje biurka, regały, stoły, krzesła, oraz inne elementy umeblowania, a także okablowanie wewnętrzne z dostępem do Internetu.

W budynku funkcjonuje całodobowa ochrona oraz monitoring.
Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa nie tylko dobre połączenie komunikacyjne z centrum i całą Warszawą, ale również własne zaplecze rekreacyjne, w którego skład wchodzą: basen, sauna, oraz sala fitness, wszystko do wyłącznego użytkowania dla lokatorów Łucka City.

Kwota czynszu - 2.800 zł netto za miesiąc (do negocjacji) dodatkowo po stronie najemcy są opłaty za media.

Kontakt

Małgorzata Kowalska

Małgorzata Kowalska

Telefon:
+48 668 117 100
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej