Biuro do wynajęcia Śródmieście

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
38 345,16 PLN
Cena za m2
68,47 PLN
Powierzchnia
560 m2
Piętro
9
Liczba pięter
15
Przeznaczenie
Biurowe
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Atrium 2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2016
Numer oferty
39861/2450/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy do podnajęcia powierzchnię biurową w nowym, nowoczesnym biurowcu klasy A przy rondzie ONZ, budynek w drugiej linii zabudowy.
Atrium 2 to nowoczesny i funkcjonalny obiekt biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy wejściu do stacji II linii metra – Rondo ONZ, przy ulicy Pereca 1 na warszawskiej Woli. Lokalizacja w centralnej dzielnicy Warszawy dzięki licznym liniom autobusowym oraz tramwajowym, a także bliskiemu sąsiedztwu stacji Veturilo, zapewnia szybką komunikację z pozostałymi częściami miasta. W odległości 5 min pieszo znajduje się Dworzec Warszawa Centralna, Centrum Handlowe Złote Tarasy, jak również wiele hoteli, restauracji oraz innych udogodnień.
inwestycja realizowana w oparciu o najnowsze trendy zrównoważonego budownictwa i aplikować o precertyfikacje w systemie LEED na poziomie platynowym
Biura wykonane w najwyższym standardzie klasy A na każdym piętrze biurowca znajduje się sześć loggii powierzchnia typowego piętra biurowego wynosi 1430 metrów kwadratowych
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą podnajmu w budynku :

Dostępna powierzchnia brutto: 588 m2
Dostępna powierzchnia netto: 560 m2
Czynsz: 15,00 EUR
Parking: 210 EUR
Miejsca parkingowe: maks. 4
Minimalny okres podnajmu: 1 rok
Maksymalny okres podnajmu: do 28.02.2023
Liczba stanowisk pracy stałej: 59

Powierzchnia stanowi niezależny moduł z własnym miejscem na serwerownię. Powyższy czynsz uwzględnia meble dla 59 stanowisk pracy.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą podnajmu w budynku Atrium 2:

STANDARD BIURA
Kontrola dostępu Klimatyzacja BMS Wykładzina Certyfikat ekologiczny Okablowanie komputerowe Czujnik dymu Łącze światłowodowe Okablowanie elektryczne Okablowanie telefoniczne Podnoszone podłogi Podwieszane sufity.

Parametry dodatkowe

 • Recepcja: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Tryskacze: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Podnoszone podłogi: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej