LOKAL WYNAJEM Ochota Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Budynek biurowy 600 m2 ochota

Ochota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
33 000 PLN
Cena za m2
55 PLN
Powierzchnia
600 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Handlowo/Usługowe
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
10
Min. okres najmu (w latach)
3
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Dostępne od
2023-05-25
Numer oferty
44090/2450/OLW

Opis nieruchomości

Budynek wolnostojący, narożny o pow. użytkowej 600 m2. Możliwość podziału na kilka mniejszych lokali usługowych Parter i 1 piętro. Stan budynku i wykończenia bardzo dobry Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z dwoma głównymi centrami handlowymi w Warszawie - Blue City i Reduta. Budynek jest usytuowany ok. 50 metrów od Al. Jerozolimskich bezpośrednio przy zjeździe z arterii, przy głównym wejściu do centrum handlowego.

W okolicy znajduje się również osiedle ekskluzywnych domów jednorodzinnych oraz ogromne, cały czas rozbudowywane osiedla Ochoty. W bliskim sąsiedztwie znajdują się siedziby takich firm jak Microsoft Polska, Philips Polska czy Bayer spółka z o.o. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok 10-15 min. Lokal usługowy z przeznaczeniem na usługi nieuciążliwe.

Ze względu na swoje doskonałe położenie w zasięgu olbrzymich nowych osiedli oraz dwóch dużych centrów Handlowych jest idealnym miejscem na prowadzenie usług medycznych/spa i beauty lub innych usług wymagających dobrej ekspozycji. Elitarne sąsiedztwo biznesowe oraz lokalizacja przy głównej arterii Warszawy powoduje, że budynek jest również miejscem prestiżowym na prowadzenie biura.

Zapraszam :)

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak

Kontakt

Janusz Stawikowski

Janusz Stawikowski

Telefon:
696442288
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej