Lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 400 PLN
Cena za m2
88 PLN
Powierzchnia
68 m2
Piętro
1
Liczba pięter
6
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
5423/2450/OLW

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy do wynajęcia w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 68 m 2.
Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1907 roku położonej vis a vis gmachu Politechniki Warszawskiej (kamienica posiada windę). Lokal idealnie nadaje się pod działalność biurową (lokal wynajmowała wcześniej kancelaria prawnicza i biuro turystyczne). W pomieszczeniach na podłodze terakota oraz wykładzina. Lokal położony na I piętrze posiada 4 gabinety, w tym 1 przechodni, łazienkę, kuchnię i garderobę.

Bardzo dogodne położenie komunikacyjne, blisko tramwaj, autobusy, METRO. Liczne kawiarnie, cukiernie, restauracje, fitness. Wokół kamienicy intensywny ruch pieszy i samochodowy.

Cena za wynajem 4400,00 zł netto + opłaty za prąd (ogrzewanie jest na prąd)

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej