LOKAL WYNAJEM Wola Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Do wynajęcia lokal na usługi, handel, Wola

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 146,96 PLN
Cena za m2
112,87 PLN
Powierzchnia
72,18 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
14
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Medyczne, Inne
Min. okres najmu (w latach)
5
Nazwa budynku
Apartametowy
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2021
Numer oferty
42926/2450/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na handel, usługi. ( wykluczony sklep spożywczy). Lokal ma niezależne wejście z poziomu chodnika, witryny, wysokość 4 m. Przed lokalem znajduje się pieszy pasaż z kilkunastoma lokalami handlowo - usługowymi. Zgoda na sprzedaż alkoholu. W najbliższym otoczeniu sklep spożywczy żabka, usługi medyczne, salon piękności i restauracja. Poza budynkami apartamentowymi nowoczesne biurowce.

Lokal przekazywany jest w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji. Czynsz i długość wakacji czynszowych do ustalenia w drodze negocjacji.

Lokal znajduje się na parterze nowego budynku mieszkalno - usługowego. W najbliższym otoczeniu nowe apartamentowce i nowoczesne biurowce.

Kontakt

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Telefon:
+ 48 602 232 667
Mobile:
602-232-667
Email:
[email protected]
Numer licencji:
2448

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej