BIURO NA OCHOCIE

Ochota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
26 000 PLN
Cena za m2
43 PLN
Powierzchnia
725 m2
Piętro
1
Przeznaczenie
Biurowe
Numer oferty
36694/2450/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia wolno stojący budynek na Ochocie , przy Parku Szczęśliwickim.
Budynek 5-cio kondygnacyjny, 50-60 stanowisk pracy.
Zabezpieczenie w postaci sieci czujek alarmowych we wszystkich pomieszczeniach z drzwiami, oknami, a także system kontroli dostępu . Na każdym piętrze toalety, poziom 3 przeznaczony na strefę spotkań i social - kuchnia i łazienkę z kabiną prysznicową.
Wszystkie pomieszczenia biurowe wyposażone w klimatyzację sterowaną indywidualnie, w gniazda sieci LAN oraz gniazda elektryczne. Pomieszczenia biurowe na poziomach 1, 2 i 3 wyposażone są w inteligentne oświetlenie Philips Hue - ze sterownikami światła pozwalającymi dopasować jasność, temperaturę barwową w szerokim zakresie, a na piętrach 2 i 3 także pełną gamę kolorów RGB.
Powierzchnia jednej kondygnacji - 130-150 m2.
Powierzchnia działki 415 m2- miejsca parkingowe na posesji i przy ulicy.
Wynajmujący może przygotować pomieszczenia pod potrzeby najemcy (dodatkowe umeblowanie, dostosowanie pomieszczeń), zaprojektować optymalny rozkład osób i miejsc pracy w pomieszczeniach (przykłady planów na zdjęciach) przed rozpoczęciem najmu - warunki do ustalenia. Istnieje możliwość w stanie udostępnić internet światłowodowy w przystępnych warunkach cenowych z UPC.
WARUNKI WYNAJMU:
*Czynsz 26 000 pln (z meblami)
*Minimalny okres najmu: od 12 miesięcy (obecny koszt podany dla min. 24 miesięcy)
*Kaucja: 2 - 3 miesięczna (do negocjacji zależnie od okresu najmu oraz oczekiwań)
*Opłaty administracyjne zawierają: prąd, ogrzewanie, wodę w ryczałcie przy użyciu biurowym.
*Czynsz dla adm.: 4000 zł

Kontakt

Małgorzata Tabiś

Małgorzata Tabiś

Telefon:
+48 606 618 614
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej